XIV Konkurs Fotograficzny Biura Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie "Świat ma jeszcze wiele do pokazania"

28.03.2024

Zapraszamy studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie do udziału w XIV edycji Konkursu Fotograficznego Biura Karier PM pn. "Świat ma jeszcze wiele do pokazania".

The Photo Contest of the Career Office entitled "The world still has a lot to show"

28.03.2024

We invite students of the Maritime University of Szczecin to participate in the 13th edition of the Career Office Photo Contest "The world still has a lot to show".

26.04.2024

If you ever wondered what it’s like to be a part of a company that’s at the forefront of transition in the Maritime industry, now’s your chance to find out. Join the paid summer internship within Fleet in Service with us at DNV in Szczecin.

"Oko w oko" z przedstawicielami ABW

22.04.2024

Zapraszamy na spotkanie "oko w oko" z przedstawicielami ABW, na którym dowiecie się o możliwości aplikowania i rozwoju zawodowego w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Spotkanie z przedstawicielem Jan De Nul

21.03.2024

Dn. 20.03.2024 r. studenci Politechniki Morskiej wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy Jan De Nul, która specjalizuje się w branży budowlanej, pogłębiarskiej i offshore.

Spotkanie z przedstawicielami Jan De Nul

14.03.2024

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Jan De Nul, która specjalizuje się w branży budowlanej, pogłębiarskiej i #offshore. W przyszłą środę będziecie mieć okazję przeprowadzić dyskusję z przedstawicielami Jan De Nul. JDN aktywnie poszukuje pracowników do pracy przy swoich projektach na całym świecie, głównie skupia się na poszukiwaniu hydrografów, superintendentów oraz marynarzy. Będzie to z pewnością okazja do nawiązania współpracy w bardzo wymagającej branży offshore.

Spotkanie z przedstawicielami firmy Unibaltic dot. Programu Mentorship IV

03.01.2024

10 stycznia 2024 r. zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Unibaltic. Tego dnia będziecie mieć okazję zapoznać się z Armatorem, poznać warunki uczestnictwa w programie Mentorship, a także uzyskać informację na temat specyfiki pracy w Unibaltic.

Rusza IV Edycja Programu Mentorship!!

07.11.2023

Zapraszamy studentów do zapoznania się z III edycją programu Mentorship. Armator Unibaltic Shipping zaprasza studentów do składania formularzy zgłoszeniowych do dnia 15 lutego 2023r. na adres e-mail: biurokarier@pm.szczecin.pl.

Targi Pracy 2023

06.11.2023

Biuro Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Targach Pracy 2023.

Spotkanie z przedstawicielami firmy BP

11.10.2023

18 października 2023 r. w murach Politechniki Morskiej będziemy gościć przedstawicieli BP. Zapraszamy na spotkanie studentów WN, WM, WMiE

To the Future with the Leaders! CADET program in Poland.

22.09.2023

To the Future with the Leaders! A.P Moller – MAERSK with assistance of Alpha Navigation have started the CADET program in Poland. Outstanding Conditions. Job Security. Career Growth.

3 edycja Get Digital Summit

18.09.2023

Gotowi na najbardziej ekscytującą podróż przez świat technologii? Weź udział w 3 edycji Get Digital Summit – najważniejszej konferencji online, która zjednoczy pasjonatów IT z całego świata. Zobacz światowej klasy prelegentów, takich jak Robert C. Martin (Uncle Bob), Jacob Beningo, Oren Eini, Colin Walls, and Tomasz Ducin.