Apply for the Intelligence Hunt project for Gasum

12.04.2023

Call for Students in specialized in Maritime Engineering, Data Analyze, Market research and Legal or Commercial Compliance by April 15th

Oko w oko z przedstawicielami Alpha Navigation

11.04.2023

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki na spotkanie z przedstawicielami Alpha Navigation o godz. 9.45, Aula Łaskiego, Wały Chrobrego 1-2.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do III edycji Programu Absolwent OW!

22.03.2023

Jest to międzynarodowy program, będący własną inicjatywą Ocean Winds, prowadzony z sukcesami od 2020 roku dla studentów oraz absolwentów kierunków technicznych. W ramach Programu do polskiego projektu BC-Wind trafiły już cztery osoby i w związku z nową edycją Programu, niedługo może być ich więcej.

Targi Dobrych Pracodawców już 30 marca 2023 w Hotelu Novotel w Szczecinie!

20.03.2023

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Dobrych Pracodawców, jednego z ważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w regionie, skierowanego do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

To the Future with the Leaders!

09.03.2023

A.P Moller – MAERSK with assistance of Alpha Navigation have started the CADET program in Poland.

Uruchomienia bezpłatnej AKADEMII WODOROWEJ

09.03.2023

Grupa Azoty Police i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny podpisały umowę w zakresie organizacji i prowadzenia Akademii Wodorowej. Tym samym, Akademia powstająca w ramach powołanej pod koniec listopada 2022 r. Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej, formalnie rozpoczęła swoją działalność. 7 marca ruszył nabór do pierwszej edycji programu.

"Oko w oko" z przedstawicielami armatora BOSKALIS oraz POLARIS MARITIME SERVICES LTD.

08.03.2023

16 marca 2023 r. w murach Politechniki Morskiej będziemy gościć przedstawicieli armatora BOSKALIS oraz POLARIS MARITIME SERVICES LTD.

Rozpoczęła się rekrutacja do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej - Dołącz do MOSG

23.02.2023

W tym roku szeregi oddziału zasili 75 funkcjonariuszy. Dokumenty aplikacyjne można składać w komendzie Morskiego Oddziału SG w Gdańsku oraz w jednostkach Straży Granicznej w Świnoujściu, Rewalu, Szczecinie, Kołobrzegu, Darłowie, Ustce, Władysławowie, Elblągu i Krynicy Morskiej.

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT INSPIRATORIUM KARIERY

16.02.2023

Fundacja Aktywności Zawodowej ma ciekawą propozycję dla studentów ostatniego roku lub absolwentów, którzy skończyli studia w ciągu ostatnich 5 lat (studia dzienne, zaoczne, podyplomowe, doktoranckie) są osobami bezrobotnymi i posiadają orzeczenie o niepełnosprawności – OGÓLNOPOLSKI PROJEKT INSPIRATORIUM KARIERY – projekt Fundacji Aktywności Zawodowej realizowany ze środków PFRON

Rekrutacja do programu "Studencki Ambasador Karier UE 2023/24"

13.02.2023

Jeżeli jesteś studentem i chciałbyś na swojej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, zgłoś swoją kandydaturę do programu dla studentów - ambasadorów EU Careers.

Adler Schiffe - zapraszamy na pokład!

13.02.2023

W imieniu armatora firmy Adler Schiffe zapraszamy na pokład! aplikuj karriere@adler-schiffe.de

Program Kadecki Oldendorff Carriers

09.02.2023

Oldendorff przyjmuje zgłoszenia od kadetów pokładowych, kadetów maszynowych i kadetów elektryków.