Living the dream - kariera na jachtach luksusowych

21.01.2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z mgr inż. Małgorzatą Kopeć (Doradztwo Jachtingowe) oraz z mgr Joanną Sempruch (Steawarding Academy). - 28.01.2021 r. godz. 10.00 MS Teams.

Webinar z doradcami zawodowymi na platformie ZOOM

Webinar odbędzie się już we wtorek, 26 stycznia 2021. Start o godz. 11:00.

Konkurs AIPomysł

13.01.2021

Już teraz pomysłodawcy mogą rejestrować się i zgłaszać pomysły na stronie internetowej www.aipomysl.link by konkurować o nagrodę główną w wysokości do 400,000 zł.

EDUX, 16 STYCZNIA 2021. NAJWIĘKSZE NA ŚWIECIE BEZPŁATNE TARGI EDUKACYJNE ONLINE

13.01.2021

EF EduX to 24-godzinne targi online, ekscytujące warsztaty i wykłady poświęcone nauce języków, podróżom, wymianom kulturowym i międzynarodowej karierze.

Program Poznaj dobrych pracodawców!

15.12.2020

Wychodząc naprzeciw potrzebom zachodniopomorskiego rynku pracy Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego wraz z licznymi partnerami uruchomił program Poznaj dobrych pracodawców!

Jakie zmiany czekają pracownika? Wnioski z najnowszego raportu Światowego Forum Ekonomicznego

17.11.2020

World Economic Forum w październiku opublikowało Future of Jobs Report October 2020. Dokument omawia wyniki obszernych badań dot. perspektyw pracowników na najbliższe lata. Zobacz streszczenie najważniejszych wniosków z tego raportu.

Jak zostałam managerem w największej na świecie firmie e-commerce

10.11.2020

Amazon zaprasza na spotkanie online 3 grudnia, podczas którego opowiedzą o godzeniu pasji z pracą, o zarządzaniu ludźmi, parametrach efektywności operacji i zrównoważonym rozwoju podczas spotkania z Matyldą, Managerką pracująca z Centrum Operacji Amazon.

Letni staż w Amazon Operations

10.11.2020

Amazon serdecznie zaprasza na warsztat online 18 listopada, który przygotowali dla studentów zainteresowanych letnim stażem w Amazon Operations.

Webinar - "Skuteczność osobista = skuteczność zawodowa, czyli jak efektywnie komunikować się w swoim zawodzie"

02.11.2020

Już za 2 tygodnie 16.11 odbędzie się webinar dla studentów w godzinach 9-12: "Skuteczność osobista = skuteczność zawodowa, czyli jak efektywnie komunikować się w swoim zawodzie"

"Znajdź pomysł na siebie! Firma online. Konieczność, czy jeszcze wybór?"

13.10.2020

Już 27.10.2020 r. w godz. 12:00 - 14:00 na platformie ZOOM odbędzie się spotkanie online organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Webinar "Zawód YouTuber"

07.10.2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji warsztatu "Zawód YouTuber", który zostanie zrealizowany w formie webinaru.

Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową

24.09.2020

II edycja wydarzenia CloudNine odbędzie się w dniu 27.11.2020. Rejestracja na Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową trwa do końca października. W tegorocznej, II-iej już edycji Konkursu CloudNine- nie jest wymagana recenzja jako element obowiązkowy, natomiast będzie ona brana pod uwagę jako dodatkowy element oceny pracy.