XIII edycja Konkursu Fotograficznego BK PM pt. "Odkryj swoje miasto" za nami!

07.06.2023

Serdecznie dziękujemy za udział w obradach Jury konkursu fotograficznego: pt. „Odkryj swoje miasto”.

Phoenocean Ltd. poszukuje STUDENTÓW 3 i 4 roku na statki typu CONTAINER VESSEL dla niemieckiego armatora CPO CREWING.

06.06.2023

Program praktyk skierowany jest do studentów działu maszynowego, pokładowego i elektrycznego. Armator oferuje możliwość awansu w przyszłości.

Praktykant w dziale WTG Engineering – Part Time (Szczecin)

30.05.2023

Vestas poszukuje praktykanta, którego zadaniem będzie wsparcie zespołów Inżynierii Mechanicznej oraz Diagnostyki i Inżynierii Mechanicznej Multibrand w Europie Północnej i Środkowej (NCE).

Trwa rekrutacja do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej.

30.05.2023

W tym roku szeregi oddziału zasili 75 funkcjonariuszy.

Rekrutacja na szkolenie pn. Wstęp do żeglugi

18.05.2023

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza studentów na bezpłatne certyfikowane szkolenie "Wstęp do żeglugi". Szkolenie jest realizowane w ramach projektu BlueGeneration Project i będzie prowadzone przez dr Iwonę Królikowską, adiunkta na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Spotkanie z przedstawicielem Alpha Navigation

19.04.2023

Dn. 18.04.2023r. w murach Politechniki Morskiej w Szczecinie gościliśmy przedstawiciela firmy Alpha Navigation.