Spotkanie z przedstawicielami firmy Unibaltic dot. Programu Mentorship IV

Data: 10.01.2024
Miejsce wydarzenia: Wały Chrobrego 1-2
Godzina: 10:00 - 11:25

Studenci II roku WN, WM i WMiE!!!
10 stycznia 2024 r. zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami firmy Unibaltic.
Tego dnia będziecie mieć okazję zapoznać się z Armatorem, poznać warunki uczestnictwa w programie Mentorship, a także uzyskać informację na temat specyfiki pracy w Unibaltic.
Spotkanie odbędzie się 10.01.2024 r. o godzinie 9.45 w Auli Łaskiego Wały Chrobrego1-2.
Znajduje się tam między innymi Regulamin Programu MENTORSHIP, załącznik RODO oraz formularz zgłoszeniowy.
Zapraszamy na spotkanie!
mentorship_fb_spotkanie.png