XIV Konkurs Fotograficzny Biura Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie "Świat ma jeszcze wiele do pokazania"

28.03.2024 Newsy
Data: 28.03 - 26.05.2024
Miejsce wydarzenia: Wały Chrobrego 1-2

Zapraszamy studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie do udziału w XIV edycji Konkursu Fotograficznego Biura Karier PM
pn. "Świat ma jeszcze wiele do pokazania".

Fotografia ma przedstawiać piękno najdalszych zakątków naszej planety (dziką naturę, kulturę innych krajów lub piękne krajobrazy).

Każdy ze studentów może przesłać 2 zdjęcia przedstawiające temat konkursu.

Aparaty w dłoń i do dzieła, bo jest o co walczyć!

Na zdjęcia czekamy do 26 maja 2024 r.

1. Zrób zdjęcie, które przedstawia temat konkursu: „Świat ma jeszcze wiele do pokazania".
  2. Wyślij je e-mailem (biurokarier@pm.szczecin.pl) wraz z formularzem zgłoszeniowym bądź przynieś na mobilnym nośniku typu pendrive, czy karta SD wraz z formularzem do pokoju 67 (Wały Chrobrego).
  3. Termin nadsyłania zdjęć: do 26 maja 2024r.
  4. Jedna osoba może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia.
  5. Wymagania dotyczące zdjęć:
    zdjęcia powinny być w jakości pozwalającej na wydruk w formacie A4 z rozdzielczością 300 DPI (minimum 2480x3500). Niedopuszczalne jest, aby pliki cyfrowe ulegały innym modyfikacjom niż kadrowanie, zmiana kontrastu, jasności, nasycenia, wyostrzanie i prostowanie perspektywy.
  6. Każde zdjęcie powinno być opisane w następujący sposób: imię i nazwisko, tytuł zdjęcia.
    (przykład Jan_Kowalski_w_porcie).

Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem!!!

Formularz zgłoszeniowy - Pobierz

Regulamin - Pobierz

CZEKAJĄ NA WAS WSPANIAŁE NAGRODY!!!

NAGRODA SPECJALNA
5 dni w apartamencie LUNA w Gdańsku oraz BON o wartości 500 zł ufundowany przez Elektryka Morska Sp. z o.o.

I m-ce BON o wartości 2000 zł ufundowany przez Polski Związek Przedsiębiorców Żeglugowych

II m-ce BON o wartości 1800 zł ufundowany przez Polaris Maritime Services Ltd.

III m-ce BON o wartości 1600 zł ufundowany przez Unibaltic Sp.z o.o.

IV m-ce BON o wartości 1000 zł ufundowany przez Enamor Sp.z o.o.

V m-ce BON o wartości 600 zł ufundowany przez Magemar Polska Sp.z o.o.

VI m-ce słownik języka angielskiego oraz bon na przystąpienie do egzaminu Marlins ufundowany przez Maritime English Center

VII-XII gadżety od Politechniki Morskiej w Szczecinie.

black_modern_taekwondo_class_poster_3.png