Spotkanie z przedstawicielami firmy BP

11.10.2023 Newsy
Drodzy Studenci!
18 października 2023 r. w murach Politechniki Morskiej będziemy gościć przedstawicieli BP:
-Mr. Shankar Rajasekharan
Logistics and Training Manager
-Mr. Clarence Somasundram
Crewing Lead
Third Officers, Cadets & Compliance
Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki na spotkanie z przedstawicielami firmy o godz. 9.45, Aula Łaskiego, Wały Chrobrego 1-2.
Podczas spotkania będzie okazja:
- poznać przedstawicieli BP "oko w oko"
- uzyskać informacje dot. programu kadeckiego BP
- zapoznać się z ofertami pracy oraz praktyk
- przeprowadzić dyskusję.
Spotkanie prowadzone w j. angielskim.
Dear Students!
On 18 October 2023, we will be hosting BP representatives at the Maritime University of Szczecin:
-Mr. Shankar Rajasekharan
Logistics and Training Manager
-Mr Clarence Somasundram
Crewing Lead
Third Officers, Cadets & Compliance
We would like to invite students of the Faculty of Navigation, Faculty of Marine Engineering and Faculty of Mechatronics and Electrical Engineering to a meeting with company representatives at 9.45 in the MUS, Łaski Hall (Aula Łaskiego), Wały Chrobrego 1-2.
During the meeting there will be an opportunity to:
- meet BP representatives "eye to eye"
- obtain information on the BP cadet programme
- find out about job and internship offers
- talk to company representatives.
The whole meeting will be held in English.
yellow_white_corporate_annual_report_cover_page_document_a4.png