Rusza IV Edycja Programu Mentorship!!

07.11.2023 Newsy
Program Mentorship ma na celu motywowanie do dalszego rozwoju i pracy studentów kierunków związanych z gospodarką morską. Fundamentem działania programu jest dedykowanie dla poszczególnych Studentów-mentorów, którzy będą przekazywać określoną wiedzę merytoryczną i praktyczną w toku trwania programu, by ostatecznie umożliwić Studentowi wydajną i efektywną drogę awansową. W ramach programu Stypendysta w okresie nauki otrzymywać będzie stypendium oraz gwarantowane zatrudnienie na statkach Armatora Unibaltic Shipping po zakończeniu nauki.

W Programie Mentorship uczestniczą:

• Politechnika Morska w Szczecinie;
• Fundator / Armator Unibaltic Shipping Limited z siedzibą w Limassol, Cypr;
• Agencja pośrednictwa pracy Unibaltic Crewing sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie;

Dla kogo?

Program stypendiów fundowanych przez armatora Unibaltic Shipping Limited w ramach programu Mentorship kierowany jest do studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie, a ściśle do osób posiadających status studenta II roku, studiów pierwszego stopnia w systemie dziennym na Politechnice Morskiej na kierunkach pływających na Wydziale Nawigacyjnym, Wydziale Mechanicznym i Wydziale Mechatroniki i Elektrotechniki.
Wszystkie szczegóły w regulaminie oraz formularzu zgłoszeniowym programu poniżej

TERMIN ZGŁOSZENIA: 31 stycznia 2024 r.

Informacji na temat Programu udziela Joanna Szozda, Biuro Karier PM, pokój 67,
tel. 91 48 09 587.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: biurokarier@pm.szczecin.pl

zalacznik_nr_1_rodo_wl_1.docx