Targi Pracy 2023

06.11.2023

Biuro Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Targach Pracy 2023.

Spotkanie z przedstawicielami firmy BP

11.10.2023

18 października 2023 r. w murach Politechniki Morskiej będziemy gościć przedstawicieli BP. Zapraszamy na spotkanie studentów WN, WM, WMiE

SAFETY WEBINAR 2023

10.10.2023

SMT Shipping z wielką przyjemnością zaprasza Państwa na seminarium internetowe poświęcone bezpieczeństwu 2023 nr 2 "Bezpieczne warunki pracy i komunikacja", które odbędzie się 19 października o godzinie 14:30 CET.

To the Future with the Leaders! CADET program in Poland.

22.09.2023

To the Future with the Leaders! A.P Moller – MAERSK with assistance of Alpha Navigation have started the CADET program in Poland. Outstanding Conditions. Job Security. Career Growth.

3 edycja Get Digital Summit

18.09.2023

Gotowi na najbardziej ekscytującą podróż przez świat technologii? Weź udział w 3 edycji Get Digital Summit – najważniejszej konferencji online, która zjednoczy pasjonatów IT z całego świata. Zobacz światowej klasy prelegentów, takich jak Robert C. Martin (Uncle Bob), Jacob Beningo, Oren Eini, Colin Walls, and Tomasz Ducin.

XIII edycja Konkursu Fotograficznego BK PM pt. "Odkryj swoje miasto" za nami!

07.06.2023

Serdecznie dziękujemy za udział w obradach Jury konkursu fotograficznego: pt. „Odkryj swoje miasto”.

Phoenocean Ltd. poszukuje STUDENTÓW 3 i 4 roku na statki typu CONTAINER VESSEL dla niemieckiego armatora CPO CREWING.

06.06.2023

Program praktyk skierowany jest do studentów działu maszynowego, pokładowego i elektrycznego. Armator oferuje możliwość awansu w przyszłości.

Praktykant w dziale WTG Engineering – Part Time (Szczecin)

30.05.2023

Vestas poszukuje praktykanta, którego zadaniem będzie wsparcie zespołów Inżynierii Mechanicznej oraz Diagnostyki i Inżynierii Mechanicznej Multibrand w Europie Północnej i Środkowej (NCE).