Rekrutacja do AIESEC - największa studencka organizacja na świecie

18.09.2020

AIESEC - największej studenckiej organizacji na świecie. Nasze aktywności opierają się na wymianach międzynarodowych organizowanych w ramach projektów wolontariackich. Naszym głównym celem jest rozwinięcie cech liderskich w każdym młodym człowieku, bo właśnie młodzi to klucz do lepszej przyszłości.

Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem

28.07.2020

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.