Trwa rekrutacja do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej.

W tym roku szeregi oddziału zasili 75 funkcjonariuszy.

Rekrutacja na szkolenie pn. Wstęp do żeglugi

18.05.2023

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza studentów na bezpłatne certyfikowane szkolenie "Wstęp do żeglugi". Szkolenie jest realizowane w ramach projektu BlueGeneration Project i będzie prowadzone przez dr Iwonę Królikowską, adiunkta na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Spotkanie z przedstawicielem Alpha Navigation

19.04.2023

Dn. 18.04.2023r. w murach Politechniki Morskiej w Szczecinie gościliśmy przedstawiciela firmy Alpha Navigation.

Apply for the Intelligence Hunt project for Gasum

12.04.2023

Call for Students in specialized in Maritime Engineering, Data Analyze, Market research and Legal or Commercial Compliance by April 15th

Oko w oko z przedstawicielami Alpha Navigation

11.04.2023

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki na spotkanie z przedstawicielami Alpha Navigation o godz. 9.45, Aula Łaskiego, Wały Chrobrego 1-2.

The Photo Contest of the Career Office entitled "Discover your city"

31.03.2023

We invite students of the Maritime University of Szczecin to participate in the 13th edition of the Career Office Photo Contest "Discover your city".

XIII Konkurs Fotograficzny Biura Karier Politechniki Morskiej w Szczecinie "Odkryj swoje miasto"

28.03.2023

Zapraszamy studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie do udziału w XIII edycji Konkursu Fotograficznego Biura Karier PM pn. "Odkryj swoje miasto".

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do III edycji Programu Absolwent OW!

22.03.2023

Jest to międzynarodowy program, będący własną inicjatywą Ocean Winds, prowadzony z sukcesami od 2020 roku dla studentów oraz absolwentów kierunków technicznych. W ramach Programu do polskiego projektu BC-Wind trafiły już cztery osoby i w związku z nową edycją Programu, niedługo może być ich więcej.

Targi Dobrych Pracodawców już 30 marca 2023 w Hotelu Novotel w Szczecinie!

20.03.2023

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Dobrych Pracodawców, jednego z ważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w regionie, skierowanego do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.