Spotkanie z przedstawicielami Reach Subsea

Dn. 08.11.2023 r. w murach Politechniki Morskiej w Szczecinie gościliśmy przedstawicieli firmy Reach Subsea, która jest liderem w realizacji projektów offshore.
Spotkanie poprowadził Alasdair Howe Crewing Manager – Survey oraz Eskil Schanche. Podczas spotkania opowiedzieli m.in. o kulisach pracy oraz planach na dalszy rozwój.
Spotkanie z przedstawicielami branży morskiej umożliwiło studentom zapoznanie się z ofertą pracy, a także z ofertą praktyki dla młodszych roczników. W spotkaniu wzięli udział również absolwenci PM, którzy byli zainteresowani sektorem offshore.
Wczorajsza wizyta firmy Reach Subsea była szczególnie ważna i inspirująca dla studentów hydrografii oraz geoinformatyki.
To właśnie na studentów tych specjalności czeka praca w Reach Subsea!
spotkanie_z_pracodawca_8_list_1.jpg