Spotkanie z przedstawicielami firmy BP

Dn. 18.10.2023r. w murach Politechniki Morskiej w Szczecinie gościliśmy przedstawiciela firmy BP. Studenci z Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki mieli okazję poznać bezpośrednio Mr. Shankar Rajasekharan Logistics and Training Manager oraz Mr. Clarence Somasundram Crewing Lead Third Officers, Cadets & Compliance, uzyskać informacje dotyczące ścieżki kariery w BP, a także zapoznać się z programem kadeckim BP.

Liczne pytania ze strony studentów wskazują na zainteresowanie daną firmą.

Tego dnia Dyrektor SDKO, Piotr Treichel miał możliwość przedstawić przedstawicielom BP Politechnikę Morską m.in. symulator manewrowy, Centrum silników WinGD.
Dziękujemy za przybycie.

spotkanie_z_bp_na_pm_2023_6.jpg