Spotkanie z przedstawicielami firmy Uniabltic dot. IV edycji programu Mentorship

17.01.2024 Komunikaty

Dnia 10 stycznia 2024 w murach Politechnik Morskiej mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli armatora Unibaltic. Spotkanie skierowane było do studentów II roku Wydziału Nawigacyjnego, Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki. Podczas wizyty przedstawicieli firmy w PM studenci mieli okazję:
- zapoznać się z Armatorem  "oko w oko",
- poznać specyfikę pracy w Unibaltic,
- poznać warunki uczestnictwa w programe Mentorship.

To już IV edycja programu mentoringowego. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie Mentorship, wyślij zgłoszenie (formularz, CV, list motywacyjny oraz RODO) na adres email: biurokarier@pm.szczecin.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia. Nie zwlekaj!

unibaltic_1.jpg