ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Spedytor śródlądowy
Numer referencyjny OFERTA-00026-2024
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Branża Transport/ Spedycja
Wymiar etatu 1/1
Link do facebook https://www.facebook.com/navigartrans/?locale=pl_PL
Termin składania ofert 31.03.2024
Termin rozstrzygnięcia konkursu 03.04.2024
Planowy termin zatrudnienia 05.04.2024
Ważne do 30.04.2024
Zakres obowiązków:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy :

  • Poszukiwanie nowych zleceń  w celu zapewnienie pracy dla podległej floty statków śródlądowych
  • Nadzorowanie pracy podległej  floty i załogi
  • Tworzenie ofert i wycen na transport ładunków drogą śródlądową
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi klientami
  • Wybieranie najkorzystniejszych ładunków i tras dla konkretnej floty po uwzględnieniu możliwości transportowych danego zestawu oraz sytuacji na drogach wodnych
  • Kompleksowa organizacja spedycji obejmująca szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, negocjacje cen oraz rozliczanie

 Pracodawca przewiduje półroczny okres na wdrożenie do zawodu i wsparcie w zaznajomieniu się z branżą żeglugi śródlądowej!

Pracodawca oferuje:

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim stażem
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
Wymagania odnośnie kandydata
Znajomość programów Microsoft Office - Podstawowy
Umiejętności miękkie Umiejętność efektywnej komunikacji - Tak
Umiejętność pracy w zespole - Tak
Umiejętność szybkiego uczenia się - Tak
Sumienność - Tak
Dokładność - Tak
Otwartość - Tak
Samodzielność - Tak
Rzetelność - Tak
Wymagane języki niemiecki - zaawansowany
Preferowana forma studiów Niestacjonarne
Preferowane wydziały Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu, Wydział Mechaniczny
NAVIGAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Łady 2
71-605 Szczecin
Nip: 9550008299
Osoba kontaktowa
Anna Tuzinkiewicz
rekrutacja@navigar.pl
91- 462-38-99
Sposób aplikacji
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:30 - 13:30 lub mailowego na adres rekrutacja@navigar.pl