ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Programista C++
Numer referencyjny OFERTA-00051-2023
Rodzaj zatrudnienia Inna forma zatrudnienia
Branża IT / Programowanie / Projektowanie
Link do facebook https://pl-pl.facebook.com/Sii.Polska
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób na stanowiska Regular C++ Developer z dobrą znajomością języka angielskiego, gotowych do podjęcia nowych wyzwań w naszych projektach!

Nasze zespoły pracują nad systemem złożonym z mechanizmu analizy ryzyka inwestycyjnego i silnika hurtowni danych, systemem zabezpieczeń w nowojorskim metrze, rozwiązaniem e-commerce w dziale cyfrowym, oprogramowaniem do analizy obrazu DNA w czasie rzeczywistym i wiele innych!

Twoje zadania

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności
  • Optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu)
  • Weryfikacja jakości oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów

Twoje umiejętności

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w C++ (TDD, wielowątkowość w środowisku Linux)
  • Bardzo dobra znajomość C++ 11
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami C++ Standard/STL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie C++ 14/17

Oferta: https://sii.pl/oferty-pracy/id/18593/programista-c/?location=Szczecin

Pracodawca oferuje:

Najlepsze Miejsce Pracy od 2015
to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły.

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju
Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz.

Stabilność zatrudnienia
1,4 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku.

Setki fascynujących projektów
prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy i status preferowanego partnera u wielu klientów.

Projekt dopasowany do Ciebie
Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer.

Dzielimy się zyskiem z pracownikami
w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN.

500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły
taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników.

Wyjątkowe, komfortowe biura
idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów.

Otwarta i dostępna kadra menadżerska
szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”.

Autentyczne wartości
to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia.

Fantastyczna atmosfera
tworzona przez wszystkich Sii Power People.

Bogaty pakiet benefitów
prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane języki angielski - zaawansowany
Sii Sp. z o.o.
Niepodległości 69
02-626 Warszawa
Nip: 5252352907
Osoba kontaktowa
reception-szczecin@sii.pl
Sposób aplikacji
Wysłanie CV na mvikhasta@sii.pl