ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Pracownika Centrum Transferu Technologii Morskich w wymiarze pełnego etatu
Numer referencyjny OFERTA-00030-2024
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna procesu świadczenia usług-badawczych przez pracowników Politechniki Morskiej w Szczecinie.
  • obsługa administracyjna procesu transferu technologii (przygotowywanie pism i raportów, sporządzanie i aktualizacja zestawień i baz danych)
  • obsługa administracyjna procesu korzystania z infrastruktury badawczej uczelni;
  • aktywne poszukiwanie wśród pracowników Politechniki Morskiej w Szczecinie wyników działalności naukowej z potencjałem wdrożeniowym;
  • promowanie wyników działalności naukowej Politechniki Morskiej w Szczecinie (przygotowywanie i publikacja treści informacyjnych)
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń w obszarze działalności CTTM;
  • realizacja zadań administracyjnych przypisanych Centrum Transferu Technologii Morskich zgodnie z wewnętrznymi zasadami uczelni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • znajomość pakietu biurowego;
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • chęć do zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na uczelni wyższej;
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników działalności naukowej.
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku);
  • możliwość udziału w szkoleniach oraz wyjazdach krajowych i zagranicznych
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
Politechnika Morska w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
Nip: 8510006388
Sposób aplikacji
CV prosimy przesyłać na adres cttm@pm.szczecin.pl