ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Elektryk okrętowy
Numer referencyjny OFERTA-00028-2024
Rodzaj zatrudnienia Inna forma zatrudnienia
Branża Automatyka/Elektronika/Robotyka Mechanika/Budowa Maszyn
Wymiar etatu 1/1
Link do facebook https://www.facebook.com/navigartrans/?locale=pl_PL
Termin składania ofert 31.03.2024
Termin rozstrzygnięcia konkursu 03.04.2024
Planowy termin zatrudnienia 30.04.2024
Ważne do 30.04.2024
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze elektryka statkowego  w naszej bazie remontowo – serwisowej znajdującej się w Policach.

Od kandydata wymagamy znajomości podstaw elektryki, otwartości i chęci nauki. Oferujemy przyuczenie do zawodu pod okiem doświadczonego i wykfalifikowanego elektryka.

Praca w przeważajacej cześci na miejscu, należy mieć jednak na względzie konieczność okazjonalnych wyjazdów serwisowo - remontowych na statki.

Pracodawca oferuje:

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość praktycznej nauki zawodu
  • elastyczny czas pracy
  • duże możliwość rozwoju

 Forma zatrudnienia do ustalenia.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
Wymagania odnośnie kandydata
Umiejętności miękkie Umiejętność efektywnej komunikacji - Tak
Umiejętność pracy w zespole - Tak
Umiejętność szybkiego uczenia się - Tak
Sumienność - Tak
Dokładność - Tak
Otwartość - Tak
Samodzielność - Tak
Rzetelność - Tak
NAVIGAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Łady 2
71-605 Szczecin
Nip: 9550008299
Osoba kontaktowa
Anna Tuzinkiewicz
rekrutacja@navigar.pl
91-506-50-50
Sposób aplikacji
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 91-462-38-99 w godz. 8:30 13:30 bądź mailowego na adres: rekrutacja@navigar.pl