ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska ASYSTENTA DS. STRATEGII CENOWYCH
Numer referencyjny OFERTA-00023-2024
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Zakres obowiązków:

- codzienna współpraca w działami spedycji morskiej oraz działem handlowym,

- przygotowywanie ofert cenowych dla klientów,

- zbieranie stawek od podwykonawców,

- przygotowywanie tabeli stawek frachtowych,

- negocjacje stawek z armatorami oraz przewoźnikami.

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie,

- duże zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- dobra znajomość obsługi komputera.

Pracodawca oferuje:

- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

- umowę o pracę,

- szkolenia i niezbędne narzędzia pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w gronie profesjonalistów.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
A. Hartrodt (Polska) sp. z o.o.
ul. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 14
70-201 Szczecin
Nip: 9552066705
Sposób aplikacji
CV* prosimy kierować na adres e-mail: hr.pl@hartrodt.com Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: www.hartrodt.com *prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzuli o następującej treści „Potwierdzam prawdziwość przekazanych danych i wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przekazanymi do a. hartrodt (Polska) Sp. z o.o. do celów bieżącej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2017r. (RODO)). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."