Rusza program stażowy "PATRONATY"

24.02.2021 Komunikaty Newsy

Zapraszamy studentów do zapoznania się z programem stażowym "Patronaty".
Najlepsi studenci będą mieli szansę na kontynuację współpracy po zakończeniu studiów!
Europa Systems Sp. z o.o. zaprasza studentów I-II roku (studiów 2. stopnia) Wydziału Mechanicznego oraz ostatniego roku Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki do składania formularzy zgłoszeniowych do 8 marca 2021 r., do godz. 23.59.
Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić elektronicznie, za pośrednictwem strony internetowej www.europasystems.com /Patronaty Europa Systems – Rejestracja

Regulamin programu "Patronaty"

Spotkanie informacyjne dot. programu stażowego "PATRONATY"

Program Patronage to nie tylko świetna okazja do zdobycia cennego doświadczenia, zaliczenia wymaganego przez praktyki studenckie, ale także do zdobycia pierwszej pracy. Najbardziej ambitnym i wyróżniającym się uczestnikom, Firma Europa Systems zaproponuje zatrudnienie.

plakat_2021-1.jpg

qa_patronage_2021-1.jpg