Wydziały AM

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Studia I stopnia, inżynierskie stacjonarne, niestacjonarne studia 3,5-letnie (7semestrów), specjalności: - informatyka morska, - programowanie systemów informatycznych, - programowanie systemów multimedialnych.

Czytaj więcej...
Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki

Absolwent specjalności elektroautomatyka okrętowa jest przygotowany do pracy wśród członków załóg obiektów pływających jako oficer elektroautomatyk okrętowy, w służbach dozoru technicznego armatorów, w służbach towarzystw klasyfikacyjnych, w stoczniach produkcyjnych i remontowych

Czytaj więcej...
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Głównym celem Wydziału jest kształcenie kadry zarządzającej i nadzorującej produkcję i jej jakość oraz kadrę zajmującą się logistyką i spedycją. Umiejętności te są niezbędne do prowadzenia każdej działalności.

Czytaj więcej...
Wydział Mechaniczny

Wydział Mechaniczny działający w ramach Akademii Morskiej w Szczecinie kształci inżynierów i magistrów inżynierów na kierunku mechanika i budowa maszyn oraz mechatronika, dając możliwość poszerzania wiedzy w kilku specjalnościach.

Czytaj więcej...
Wydział Nawigacyjny

Celem działalności Wydziału jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych kadr, odpowiadających współczesnym i przyszłym wymaganiom morskiej floty transportowej, rybackiej i ratowniczej.

Czytaj więcej...
Folder Akademii Morskiej w Szczecinie

Zachęcamy do lektury najnowszego foldera Akademii Morskiej w Szczecinie.

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: