Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Warto poczytać

5 najczęściej popełnianych błędów w CV

Poszukiwanie pracy i związane z tym stworzenie swojego idealnego CV wielu z nas spędza sen z powiek. Ilość informacji dotyczących tego, co i jak powinniśmy wpisać do CV bywa przytłaczająca...

Czytaj więcej...

CV – tak, ale list motywacyjny już niekoniecznie. Coraz mniej pracodawców wymaga ich od kandydatów. Dlaczego? Bo rzadko kto potrafi je poprawnie napisać, a rekruterzy nie chcą uzależniać swoich decyzji od treści listów.

Czytaj więcej...
Jak się przełamać, a nie załamać - co zrobić z tremą podczas rekrutacji?

Dostajesz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, przygotowujesz się, pojawiasz się na miejscu, a razem z Tobą ona – trema. Doświadcza jej wiele osób i wszyscy się jej obawiamy, bo nic tak jak stres nie psuje dobrego pierwszego wrażenia...

Czytaj więcej...
Rozmowa rekrutacyjna to nie przesłuchanie!

Jakie pytania powinny paść ze strony kandydata? O co dokładnie warto pytać i dlaczego?

Czytaj więcej...
Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sporawy z konsekwencji tego co publikują. To co wpisujemy w nasze CV, rekruterzy sprawdzają w mediach społecznościowych. Zobaczą wszystko co jest udostępnione publicznie.

Czytaj więcej...
Jak znaleźć wakacyjny staż lub praktykę?

Kompletny przewodnik dla studentów o tym, jak znaleźć najlepszy staż lub praktyki na wakacje

Czytaj więcej...

ProRecognition - nieodpłatne doradztwo w zakresie oceny dyplomu i uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

Czytaj więcej...
Jak rozpoznać bariery i im przeciwdziałać?

Sukces zawodowy to cel, do którego dąży większość z nas. Jednak dla każdego może on oznaczać coś innego – wysokie stanowisko, dobre zarobki, uznanie w branży, kariera naukowa, własna firma. Dążąc do osiągnięcia tych celów napotykamy jednak różnego rodzaju trudności.

Czytaj więcej...
Inwestuj w siebie, czyli zawodowe postanowienia na 2015 rok

Zbliżający się Nowy Rok to dla większości z nas moment refleksji nad życiem zawodowym. Kolejne 365 dni może przynieść wiele sukcesów na tym polu pod warunkiem jednak, że obrane cele będą realne, a co najważniejsze - konsekwentnie realizowane.

Czytaj więcej...
Kto pyta, nie błądzi – ważne pytania do rekrutera

O co zapytać rekrutera?

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: