Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Warto poczytać

Twoja kariera może zależeć od tego co publikujesz na Facebooku?

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sporawy z konsekwencji tego co publikują. To co wpisujemy w nasze CV, rekruterzy sprawdzają w mediach społecznościowych. Zobaczą wszystko co jest udostępnione publicznie.

Czytaj więcej...
Jak znaleźć wakacyjny staż lub praktykę?

Kompletny przewodnik dla studentów o tym, jak znaleźć najlepszy staż lub praktyki na wakacje

Czytaj więcej...

ProRecognition - nieodpłatne doradztwo w zakresie oceny dyplomu i uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

Czytaj więcej...
Jak rozpoznać bariery i im przeciwdziałać?

Sukces zawodowy to cel, do którego dąży większość z nas. Jednak dla każdego może on oznaczać coś innego – wysokie stanowisko, dobre zarobki, uznanie w branży, kariera naukowa, własna firma. Dążąc do osiągnięcia tych celów napotykamy jednak różnego rodzaju trudności.

Czytaj więcej...
Inwestuj w siebie, czyli zawodowe postanowienia na 2015 rok

Zbliżający się Nowy Rok to dla większości z nas moment refleksji nad życiem zawodowym. Kolejne 365 dni może przynieść wiele sukcesów na tym polu pod warunkiem jednak, że obrane cele będą realne, a co najważniejsze - konsekwentnie realizowane.

Czytaj więcej...
Kto pyta, nie błądzi – ważne pytania do rekrutera

O co zapytać rekrutera?

Czytaj więcej...
Polacy nie gęsi, ale język angielski znają

Wedle najnowszego raportu English Proficiency Index 2014 Polacy są jednym z najlepiej mówiących po angielsku narodów na świecie.

Czytaj więcej...
Kilka kroków do międzynarodowej kariery

Marzysz o pracy w międzynarodowej korporacji za granicą, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj wskazówki eksperta monsterpolska.pl, a uda Ci się spełnić marzenie o globalnej karierze.

Czytaj więcej...
Dekalog świeżego studenta

Stwórz własne priorytety i postępuj na studiach zgodnie z własnymi wartościami oraz dostosuj się do zasad, które obowiązują w danym miejscu.

Czytaj więcej...
"Instrukcja obsługi szefa"

Szef to też człowiek, ale do dobrych kontaktów z nim warto przywiązać szczególną uwagę. Mogą się okazać kluczem do sukcesu zawodowego lub znacząco utrudnić funkcjonowanie w firmie. Zadbanie o nie powinno być jednym z naszych priorytetów.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: