Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Warto poczytać

Jak rozpoznać bariery i im przeciwdziałać?

Sukces zawodowy to cel, do którego dąży większość z nas. Jednak dla każdego może on oznaczać coś innego – wysokie stanowisko, dobre zarobki, uznanie w branży, kariera naukowa, własna firma. Dążąc do osiągnięcia tych celów napotykamy jednak różnego rodzaju trudności.

Czytaj więcej...
Inwestuj w siebie, czyli zawodowe postanowienia na 2015 rok

Zbliżający się Nowy Rok to dla większości z nas moment refleksji nad życiem zawodowym. Kolejne 365 dni może przynieść wiele sukcesów na tym polu pod warunkiem jednak, że obrane cele będą realne, a co najważniejsze - konsekwentnie realizowane.

Czytaj więcej...
Kto pyta, nie błądzi – ważne pytania do rekrutera

O co zapytać rekrutera?

Czytaj więcej...
Polacy nie gęsi, ale język angielski znają

Wedle najnowszego raportu English Proficiency Index 2014 Polacy są jednym z najlepiej mówiących po angielsku narodów na świecie.

Czytaj więcej...
Kilka kroków do międzynarodowej kariery

Marzysz o pracy w międzynarodowej korporacji za granicą, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj wskazówki eksperta monsterpolska.pl, a uda Ci się spełnić marzenie o globalnej karierze.

Czytaj więcej...
Dekalog świeżego studenta

Stwórz własne priorytety i postępuj na studiach zgodnie z własnymi wartościami oraz dostosuj się do zasad, które obowiązują w danym miejscu.

Czytaj więcej...
"Instrukcja obsługi szefa"

Szef to też człowiek, ale do dobrych kontaktów z nim warto przywiązać szczególną uwagę. Mogą się okazać kluczem do sukcesu zawodowego lub znacząco utrudnić funkcjonowanie w firmie. Zadbanie o nie powinno być jednym z naszych priorytetów.

Czytaj więcej...
Przygotuj się na wakacje! - poradnik

Lato to okres odpoczynku i częstych podróży, jednak niesie ze sobą również wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Na co warto zwrócić uwagę wyjeżdżając, żeby nasz urlop nie zakończył się wizytą w szpitalu?

Czytaj więcej...
Gdzie najlepiej zamieszkać podczas studiów?

Według przeprowadzonej sondy przez Biuro Karier AM najlepszym miejscem do zamieszkania podczas studiów jest stancja. A jakie zdanie na ten temat mają studenci w Polsce?

Czytaj więcej...
Pierwsza praca krok po kroku

Rynek pracy oferuje wiele możliwości. Osoby, które dopiero na niego wkraczają, zmierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednak tylko od nich zależy czy umiejętnie wykorzystają swoją szansę. Po pierwsze, kluczowa jest decyzja o wyborze drogi zawodowej, która uwzględnia zainteresowania i umiejętności.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: