Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Warto poczytać

Dekalog świeżego studenta

Stwórz własne priorytety i postępuj na studiach zgodnie z własnymi wartościami oraz dostosuj się do zasad, które obowiązują w danym miejscu.

Czytaj więcej...
"Instrukcja obsługi szefa"

Szef to też człowiek, ale do dobrych kontaktów z nim warto przywiązać szczególną uwagę. Mogą się okazać kluczem do sukcesu zawodowego lub znacząco utrudnić funkcjonowanie w firmie. Zadbanie o nie powinno być jednym z naszych priorytetów.

Czytaj więcej...
Przygotuj się na wakacje! - poradnik

Lato to okres odpoczynku i częstych podróży, jednak niesie ze sobą również wiele zagrożeń dla naszego zdrowia. Na co warto zwrócić uwagę wyjeżdżając, żeby nasz urlop nie zakończył się wizytą w szpitalu?

Czytaj więcej...
Gdzie najlepiej zamieszkać podczas studiów?

Według przeprowadzonej sondy przez Biuro Karier AM najlepszym miejscem do zamieszkania podczas studiów jest stancja. A jakie zdanie na ten temat mają studenci w Polsce?

Czytaj więcej...
Pierwsza praca krok po kroku

Rynek pracy oferuje wiele możliwości. Osoby, które dopiero na niego wkraczają, zmierzą się z wieloma wyzwaniami. Jednak tylko od nich zależy czy umiejętnie wykorzystają swoją szansę. Po pierwsze, kluczowa jest decyzja o wyborze drogi zawodowej, która uwzględnia zainteresowania i umiejętności.

Czytaj więcej...

gap year

25-04-14
gap year

Na całym świecie coraz większą popularność zdobywa idea gap year – roku przerwy przed lub po studiach – najczęściej połączona z podróżowaniem. W Polsce niewielu studentów decyduje się na tak radykalny krok. Jednak może być on niesamowitą szansą oraz ważnym punktem w CV.

Czytaj więcej...
Siedem oznak świadczących o tym, że być może zostaniesz niedługo zwolniony

Zasłyszane na biurowym korytarzu: zwolnienia nadciągają. A może jednak tylko się przesłyszałeś? Może zaczynasz panikować, bo zdałeś sobie sprawę, że w tym kwartale nie wyrobiłeś się ze wszystkim, a Twoja efektywność wyraźnie spadła?

Czytaj więcej...
Sukces to balans między życiem zawodowym a osobistym

Zaburzenie granic między pracą a czasem prywatnym prowadzi do przemęczenia, kłopotów zdrowotnych i rodzinnych, a także wypalenia zawodowego. Odnalezienie równowagi pomiędzy obiema sferami jest wbrew pozorom niezwykle skomplikowane.

Czytaj więcej...
Biurko, krzesło, komputer i nie tylko - jak oswoić swoje stanowisko pracy?

W pracy spędzamy dużą część naszego życia. Nie bez powodu miejsce pracy nazywane jest naszym drugim domem.

Czytaj więcej...
Człowiek-orkiestra - jakie umiejętności warto posiadać bez względu na zawód?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, które z Twoich umiejętności są uniwersalne i dotychczas przydawały Ci się w każdej pracy? A może warto zdobyć nowe?

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: