Targi Pracy 2019

portal EMPLOYEAR.COM - patronat medialny

Patronat medialny nad Targami Pracy 2019 organizowanymi przez Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie objął portal EMPLOYEAR.COM

Czytaj więcej...
MARINE TECHNICAL SERVICES LTD

Specjalizujemy się w pracach wykonywanych na pokładzie statków, a także we własnych obiektach. Firma została założona w 2008 roku przez dwóch doświadczonych byłych superintendentów technicznych Mariusza Bożejowskiego i Ludomira Pawłowicza, obaj z wieloletnim doświadczeniem jako główni inżynierowie

Czytaj więcej...

CODA OCTOPUS

25-11-19
CODA OCTOPUS

W CodaOctopus opracowujemy najnowocześniejsze rozwiązania, rozwijając możliwości oferowane naszym klientom, koncentrując się na wydajności operacyjnej, skutecznym podejmowaniu decyzji i dostarczaniu w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa i operacji

Czytaj więcej...

AGENCJA WYWIADU

25-11-19
AGENCJA WYWIADU

Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Pozyskiwane informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowy

Czytaj więcej...
MEELOGIC CONSULTING

Meelogic Consulting tworzy rozwiązania IT dla rynku aplikacji mobilnych i szeroko rozumianego Internetu Rzeczy bazując na specjalistycznej wiedzy w zakresie technologii i rynków ery cyfrowej.

Czytaj więcej...
CARGOTEC POLAND SP. Z.O.O.

Firma Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług oraz zintegrowanych rozwiązań.

Czytaj więcej...
GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE „POLICE” S.A.

Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. jest największą w regionie zachodniopomorskim spółką giełdową i zarazem jednym największych pracodawców w tej części Polski, zatrudniającym ok. 2,5 tys. osób.

Czytaj więcej...
URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

Urząd Morski w Szczecinie jest, obok Gdyni i Słupska, jednym z trzech urzędów morskich w Polsce. Urząd Morski w Szczecinie stanowi aparat pomocniczy Dyrektora Urzędu Morskiego, który jest terenowym organem administracji morskiej czyli rządowej administracji niezespolonej.

Czytaj więcej...

PGW WODY POLSKIE

17-11-19
PGW WODY POLSKIE

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie jest od 1 stycznia 2018 roku głównym podmiotem odpowiedzialnym za krajową gospodarkę wodną. Zatrudniają niemal 6000 pracowników w całej Polsce, którzy prowadzą działania z zakresu ochrony przed powodzią i suszą.

Czytaj więcej...

RAYNET GMBH

17-11-19
RAYNET GMBH

Raynet GmbH jest wiodącym dostawcą innowacyjnych usług i rozwiązań w zakresie technologii informatycznych, specjalizującym się w architekturze, wdrażaniu i obsłudze wszystkich działań w ramach “Zarządzania cyklem życia aplikacji”.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: