Targi Pracy 2018

Sia Abrasives Polska Sp z o.o.

Należąca do Grupy Bosch sia Abrasives jest jednym z trzech największych na świecie producentów nasypowych materiałów ściernych i systemów szlifowania. Polski oddział firmy znajduje się w Goleniowie i zajmuje się przetwarzaniem, konfekcjonowaniem i dystrybucją systemów szlifowania..

Czytaj więcej...
LM WIND POWER BLADES (POLAND) SP. Z O.O.

LM WIND POWER BLADES, GE Renewable Energy business jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych, który w ramach współpracy z Klientami zajmuje się także serwisowaniem produktów.

Czytaj więcej...
DGS Poland Sp. z o. o.

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki.

Czytaj więcej...
Vestas Service Delivery Center Szczecin Sp. z o.o.

Vestas Poland Sp. z o.o. powstała w 2003 r. jako firma zajmująca się serwisowaniem turbin wiatrowych. Jesteśmy częścią duńskiej firmy Vestas Wind Systems A/S, globalnego lidera branży energetyki wiatrowej.

Czytaj więcej...
Cargotec Poland Sp. z o.o./HIAB

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo.

Czytaj więcej...

Netto

26-10-18
Netto

Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację...

Czytaj więcej...

Elektryka Morska

19-10-18
Elektryka Morska

Firma z branży stoczniowej zajmująca się remontami i przebudową jednostek pływających. Wykonujemy kompleksowe prace obejmujące projektowanie, dostawę materiałów oraz montaż.

Czytaj więcej...

Amazon

19-10-18
Amazon

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w szeroko rozumianej sprzedaży online, a także producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Czytaj więcej...
Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o. wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group oraz Samvardhana Motherson. W Polsce działa od 1997 roku. Koncentruje się głównie na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów.

Czytaj więcej...
MOMOX Polska Sp. z o. o.

momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej (trzeci co do wielkości w Berlinie)...

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: