ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Technik Lean
Numer referencyjny OFERTA-00007-2022
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Zakres obowiązków:

- Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie;
- Prowadzenie szkoleń z narzędzi Lean;
- Planowanie i przeprowadzanie audytów w oparciu o LM;
- Rozwój świadomości i zaangażowania pracowników pod kątem procesów ciągłego doskonalenia;
- Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;
- Wprowadzanie usprawnień w procesie i na liniach produkcyjnych;
- Współpraca z działami firmy w celu zapewnienia eliminacji marnotrawstw;
- Wdrażanie rozwiązań Lean zgodnych ze standardami organizacji.

Twój profil
- Umiejętność pracy w zespole;
- Otwartość na zmiany, wyzwania;
- Minimum półroczne doświadczenie w obszarach produkcyjnych;
- Znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
- Podstawowa wiedza z zakresu Lean Manufacturing;
- Mile widziane wykształcenie ( lub w trakcie ) z zakresu Lean Manufacturing, Inżynierii Produkcji

Pracodawca oferuje:

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadcze-niu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne roz-wiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaan-gażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.
ul. Goleniowska 62
70-847 Szczecin
Nip: 9552059993
Sposób aplikacji
Link do aplikowania: https://candidate.hr-manager.net/ApplicationInit.aspx?cid=1119&ProjectId=145281&DepartmentId =18956&MediaId=5