ue_flaga.jpg

Oferty pracy, praktyk, staży

Informacje podstawowe
Nazwa stanowiska Specjalista ds. wsparcia procesu sprzedaży (branża IT)
Numer referencyjny OFERTA-00032-2024
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Wymiar etatu Pełen etat
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Managerów Sprzedaży
  • Pozyskiwanie i kwalifikowanie potencjalnych klientów (generowanie leadów) oraz budowanie bazy danych klientów w oparciu o CRM
  • Umówienie prezentacji dla potencjalnego klienta
  • Przygotowanie ofert dla potencjalnego klienta
  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie stałego kontaktu z nimi
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat rynku oraz konkurencji i wykorzystywanie jej do rozwijania oferty firmy
  • Współpraca z działem marketingu
  • Przygotowywanie raportów i analiz leadowych
  • Ciągłe doskonalenie procesów sprzedażowych i dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki ścisłe lub zarządzanie/marketing, informatyka
  • Systematyczność, rzetelność oraz otwartość na rozwój,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, nastawienie na cel, zorganizowanie, wysoka kultura osobista.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B – wybierz preferowaną dla Ciebie formę zatrudnienia),
  • Stałe wynagrodzenie, premię comiesięczną, premię kwartalną oraz roczną (wszystkie elementy dokładnie ustalone – zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz),
  • Premia kwartalna zależna jest od wysokości Twojej sprzedaży,
  • Możliwość wejścia do świata IT,
  • Wdrożenie stanowiskowe,
  • Premie okolicznościowe,
  • Kartę MultiSport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Szkolenia handlowe, produktowe, z umiejętności komunikacyjnych,
  • Pracę z wysokiej jakości produktami dla kluczowych polskich podmiotów,
  • Młody, 15-osobowy zespół sprzedażowy z ambitnymi, ale realistycznymi celami, wspieranymi przez ducha zespołu, otwartą komunikację oraz przyjemną atmosferę pracy,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności interpersonalnych,
  • Inne – zobacz: www.btc.com.pl/kariera/swiadczenia
Miejsce zatrudnienia
Województwo(a) zachodniopomorskie
Miasta Szczecin
BTC Sp. z o. o.
ul. 1 Maja 38 budynek C
71-627 Szczecin
Nip: 9552061116
Sposób aplikacji
Jeśli interesuje Cię to stanowisko, wyślij swoją aplikację (CV) na adres: praca@btc.com.pl w tytule podając numer referencyjny „SWPS 04/2024”. Administratorem danych jest BTC sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (budynek C, II piętro, Baltic Business Park, ul. 1 Maja 38). Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.