Staff Week

Kolejna edycja Staff Week w Akademii Morskiej

International Staff Week wpisał się w kalendarz majowych wydarzeń organizowanych w Akademii Morskiej w Szczecinie. Trzecia już edycja Tygodnia Szkoleniowego odbyła się w dniach 14-18 maja 2018 roku.

Czytaj więcej...
3rd Erasmus+ Staff Week at the Maritime University of Szczecin

Entrepreneurship and Employability- How to Support Students and Graduates in Their Career Paths?

Czytaj więcej...
2nd Staff Week- Eng

In the period 8-12.05.2017, we hosted university employees from the following countries: Portugal, France, Italy, Estonia, Georgia, Turkey, Spain, England and French Guiana. An intensive week of meetings took place as a part of the 2nd Erasmus+ Staff Week...

Czytaj więcej...
2nd Erasmus+ International Staff Week

W dniach 8-12 maja gościliśmy w murach naszej uczelni pracowników zagranicznych uczelni z Portugalii, Francji, Włoch, Estonii, Gruzji, Turcji, Hiszpanii, Anglii i Gujany Francuskiej. Intensywny tydzień spotkań odbył się w ramach 2nd Erasmus+ Staff Week.

Czytaj więcej...
1st ERASMUS+ International Staff Training Week

Po raz pierwszy, w Akademii Morskiej w Szczecinie, Biuro Karier wraz z Działem Spraw Morskich i Praktyk zorganizowało szkolenie dla przedstawicieli uczelni wyższych. Celem spotkania było podnoszenia kwalifikacji zawodowych, wymiana pomysłów oraz doświadczeń....

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: