Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - najczestsze pytania i odpowiedzi

Czytaj więcej...

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie zatrudnienia, przygotuj się do spotkania z potencjalnym pracodawcą.

Czytaj więcej...
10 sposobów na niemiłego rekrutera

Rozmowa kwalifikacyjna to bez wątpienia najważniejszy etap poszukiwania pracy. Twoje wcześniej zdobyte doświadczenie może pomóc Ci zwrócić na siebie uwagę, ale potrzebujesz prawdziwego asa w rękawie, aby wzbudzić zainteresowanie rekrutującego i dostać wymarzoną pracę.

Czytaj więcej...
Przejrzeć kandydata na wylot

Testy rekrutacyjne to popularna metoda selekcji kandydatów do pracy w korporacjach. Są uważane za miarodajne, obiektywne i pozwalają porównać kompetencje potencjalnych pracowników. Czego możesz się spodziewać?

Czytaj więcej...
Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna - zwana też rozmową z pracodawcą, lub po angielsku interview, polega na dwukierunkowym przepływie informacji, jest formą dialogu, podczas którego pracodawca dokonuje wyboru osób na przyszłych pracowników, zaś sam kandydat decyduje czy dana oferta odpowiada jego oczekiwaniom.

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: