Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Przewodniki

Przetrwaj sesję z Mondelez Polska!

Burza nerwów, stres, poczucie niepokoju? Czyżby nieuchronnie zbliżała się sesja? Bez obaw!

Czytaj więcej...
Już jest! Pracuj w IT 2014

Rynek pracy czeka na kandydatów na stanowiska IT z szeroko otwartymi ramionami. Sprawdź, kto na tym rynku rozdaje karty, jaki jest poziom wynagrodzeń w branży, a także poznaj profile 29 najlepszych pracodawców.

Czytaj więcej...
KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe 2014

Przewodnik KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe 2014…

Czytaj więcej...
Kariera w IT? Nowy przewodnik KarieryPlus już dostępny!

Prezentujemy najnowszy przewodnik branżowy KarieraPlus IT 2014 skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery i poszerzaniem wiedzy z zakresu IT.

Czytaj więcej...

"Poradnik Praca"

09-04-14
"Poradnik Praca"

W styczniu tego roku ukazała się pierwsza edycja "Poradnika Praca" skierowanego do osób wkraczających na rynek pracy. "Poradnik Praca" to kompendium zawierające praktyczne porady, wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż.

Czytaj więcej...
Kariera? Tylko z KarieraPlus Sprzedaż!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przewodnikiem KarieraPlus Sprzedaż, zawierającym informacje skierowane do osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery w obszarze handlu i sprzedaży.

Czytaj więcej...
Jesteś 4 kroki od sukcesu!

Czujesz, że dotychczasowa praca już Cię nie satysfakcjonuje? Marzysz o nowych wyzwaniach i możliwościach? Zaczynasz poważnie myśleć o zmianie pracy, ale nie wiesz w jaki sposób zainteresować przyszłego pracodawcę swoją osobą? Nie martw się, od sukcesu dzielą Cię tylko cztery kroki.

Czytaj więcej...
Przewodnik PRACODAWCY 2013/ 2014

¾ studentów i absolwentów deklaruje, że w czasie studiów brało udział w praktykach, najczęściej związanych z kierunkiem nauki - wynika z badania „Studenci na rynku pracy 2013”. Staż, praktyka, a może pierwsza praca? – na te oraz inne pytania odpowiada najnowszy przewodnik „Pracodawcy 2013/2014”.

Czytaj więcej...
Raport Eurostudent

- Jakich specjalistów potrzebuje rynek pracy? - Poradnik nowo zatrudnionego. - Benefity pracownicze.

Czytaj więcej...
Przewodnik Praktyki 2013

Przewodnik „Praktyki 2013”, w formie drukowanej publikacji, dostępny jest nieodpłatnie w Biurach Karier wybranych uczelni wyższych oraz podczas największych targów pracy w całym kraju. Natomiast w wersji on-line publikacja dostępna jest na stronie Pracuj.pl: http://www.pracuj.pl/e-praktyki/

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: