Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Nasi pracodawcy


DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnej organizacji DGS, która należy do William Demant Holding zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych. Zakład, początkowo pod nazwą Oticon Polska Production Sp. z o.o., powstał w 2007 roku w Mierzynie gdzie zatrudnienie znalazło 150 osób. Dzisiaj firma rozwija obszary usług wsp...

DHL działa w ponad 220 krajach i regionach, co czyni ją najbardziej międzynarodową firmą na świecie. Zatrudniając ponad 315 000 pracowników, zapewniamy rozwiązania dla niemal nieskończonej ilości potrzeb logistycznych. DHL jest częścią czołowego koncernu w branzy przesyłek pocztowych i logistyki - Deutsche Post DHL i skłąda się z trzech pionów: DHL Express, DHL Global Forwarding, Freight i DHL...

Firma Diesel Engine Service z siedzibą przy ul. Kolumba 60A w Szczecinie, specjalizuje się w naprawach silników okrętowych oraz pracach elektro-automatycznych na całym świecie.

Zajmujemy się praktycznym szkoleniem studentów AM w Szczecinie.

Portal EkoFachowcy.pl to jedyne takie miejsce w internecie, gdzie szybko i przejrzyście porównasz oferty wielu instalatorów: fotowoltaiki, pomp ciepła, rekuperatorów, turbin wiatrowych i kolektorów

Grupa przedsiębiorstw ELSEN jest międzynarodową firmą z siedzibą w Niemczech działającą jako kompleksowy operator usług logistycznych i personalnych. Portfolio produktów obejmuje działalność operacyjną taką jak transport oraz działania logistyczno-produkcyjne.

Eltwin Sp. z o.o. - dostawca elektroniki przemysłowej. Produkujemy komponenty elektroniczne do zastosowań w zakresie automatyki. Specjalizujemy się w jednostkach kontroli szybkości silników AC i DC oraz jednostkach kontroli elektronicznej.

Pośredniczymy w wyszukiwaniu pracy dla Marynarzy u armatorów na całym świecie, działając zgodnie z postanowieniami i regulacjami zawartymi w konwencji MLC 2006 jak i odpowiednimi przepisami obowiązującymi w Polsce.

Grupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Firma Expert Links powstała z myślą o wykorzystaniu w rekrutacji możliwości jakie stwarza sharing economy. Wierzymy, że współpraca oraz aktywne zaangażowanie całego ekosystemu jest kluczem do sukcesu w rekrutacji. Naszym głównym celem jest rozwój i oferta usług dzięki którym proces rekrutacji stanie się szybszy i efektywniejszy. Usługi nasze skierowane są w szczególności do Klientów działających w...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: