Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Nasi pracodawcy


Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż wyników badań naukowych, prac rozwojowych oraz w konsekwencji wynalazków Akademii Morskiej w Szczecinie. Oferujemy również możliwość skorzystania z naszych nowoczesnych laboratoriów, zaplecza badawczego oraz wysoko wykwalifikowanej kadry (usługi badawcze). Jesteśmy także otwarci na współpracę z pracownikami uczelni w zakresie zakładania przez nich spółek kapi...

Magazynowanie towarów mrożonych

Clorce - jesteśmy licencjonowanym partnerem Salesforce w Polsce. Grupa do której należymy od 7 lat specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi informatycznych dla klientów w Polsce i poza jej granicami.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się rekrutacją kadr morskich, rekrutacją specjalistów na lądzie oraz zarządzaniem załogami morskimi.

Firma Codeton Software powstała w październiku 2005 roku. W kręgu naszych zainteresowań są wszystkie zastosowania informatyki związane z Internetem. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji, serwisów i stron internetowych. Wśród tysięcy firm i osób tworzących oprogramowanie wyróżniamy się terminowością, profesjonalizmem i precyzją.

COLUMBUS ENERGY (PIE Polskie Innowacje Energetyczne S.A. z siedzibą w Krakowie) TO SPÓŁKA, KTÓREJ CELEM JEST STAĆ SIĘ LIDEREM SPRZEDAŻY ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W POLSCE. Nasze produkty kierujemy zarówno dla klienta indywidualnego, ale także dla klienta biznesowego. Naszą misją jest edukowanie klientów o tym, jakie produkty energooszczędne mogą być najlepsze dla niego zarówno pod względ...

Międzynarodowe biuro konstrukcyjne z siedzibą we Wrocławiu i w Gdańsku

Firma prowadzi działania na terenie budowy ZTUO Szczecin

Hurtowy handel złomem stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych to główny przedmiot naszej działalności. Na stałe współpracujemy z firmami, które skupują złom od osób fizycznych jak również z firmami produkcyjnymi, które likwidują infrastrukturę. Zebrany przez nas materiał czyścimy, segregujemy a następnie wysyłamy do hut. Obecnie Cronimet PL ma cztery oddziały – w Kłopocie koło Inowrocławia, w H...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: