Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Nasi pracodawcy


Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizow...

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż wyników badań naukowych, prac rozwojowych oraz w konsekwencji wynalazków Akademii Morskiej w Szczecinie. Oferujemy również możliwość skorzystania z naszych nowoczesnych laboratoriów, zaplecza badawczego oraz wysoko wykwalifikowanej kadry (usługi badawcze). Jesteśmy także otwarci na współpracę z pracownikami uczelni w zakresie zakładania przez nich spółek kapi...

Magazynowanie towarów mrożonych

Clorce - jesteśmy licencjonowanym partnerem Salesforce w Polsce. Grupa do której należymy od 7 lat specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi informatycznych dla klientów w Polsce i poza jej granicami.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się rekrutacją kadr morskich, rekrutacją specjalistów na lądzie oraz zarządzaniem załogami morskimi.

Firma Codeton Software powstała w październiku 2005 roku. W kręgu naszych zainteresowań są wszystkie zastosowania informatyki związane z Internetem. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji, serwisów i stron internetowych. Wśród tysięcy firm i osób tworzących oprogramowanie wyróżniamy się terminowością, profesjonalizmem i precyzją.

COLUMBUS ENERGY (PIE Polskie Innowacje Energetyczne S.A. z siedzibą w Krakowie) TO SPÓŁKA, KTÓREJ CELEM JEST STAĆ SIĘ LIDEREM SPRZEDAŻY ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W POLSCE. Nasze produkty kierujemy zarówno dla klienta indywidualnego, ale także dla klienta biznesowego. Naszą misją jest edukowanie klientów o tym, jakie produkty energooszczędne mogą być najlepsze dla niego zarówno pod względ...

Comarch to globalny twórca innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych

Międzynarodowe biuro konstrukcyjne z siedzibą we Wrocławiu i w Gdańsku

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: