Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Nasi pracodawcy


BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

Biksbit is a new generation software company providing a variety of business solutions. We truely believe that there is a strong relationship between the success of our customers and the success of our employees, collaborators and partners. With people being our key resource we put emphasis on the good products and services quality more than ever.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie wspiera studentów i absolwentów naszej Uczelni do wejścia w aktywne życie zawodowe oraz promuje ich wśród pracodawców. Studenci i Absolwenci AM mogą się zarejestrować na portalu Biura Karier i uzyskać dostęp do aktualnych ofert pracy, praktyk i staży. Pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem naszych absolwentów i studentów mogą na stronie www.biurokarie...

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami. Działamy na rynku oponiarskim już od 1931 r. Obecnie jesteśmy największym na świecie producentem opon i wyrobów gumowych. Fabryka w Stargardzie Szczecińskim jest drugim europejskim zakładem Bridgestone produkującym opony radialne do samochodów ciężarowych i autobusów.

brightONE jest firmą oferującą kompleksowe usługi IT dla globalnych klientów. Nasze centra rozwoju oprogramowania zlokalizowane są w dwóch polskich miastach: Szczecinie i Wrocławiu. Doświadczony i dobrze zorganizowany zespół codziennie wspiera naszych klientów w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży samochodowej oraz obszaru technologii webowych. Duża złożoność rozwijanych systemów wymaga o...

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizow...

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż wyników badań naukowych, prac rozwojowych oraz w konsekwencji wynalazków Akademii Morskiej w Szczecinie. Oferujemy również możliwość skorzystania z naszych nowoczesnych laboratoriów, zaplecza badawczego oraz wysoko wykwalifikowanej kadry (usługi badawcze). Jesteśmy także otwarci na współpracę z pracownikami uczelni w zakresie zakładania przez nich spółek kapi...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: