Oferta BK

współpraca Biuro Karier Akademii MorskiejZachęcamy wszystkich pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem naszych studentów i absolwentów do zakładania konta na stronie internetowej  Biura Karier i zamieszczania aktualnych ofert pracy, praktyk czy staży.

Każda firma, która dokona rejestracji na stronie internetowej ma możliwość zamieszczenia loga i informacji na temat swojej działalności, co niewątpliwie stanowi dobry sposób na zaistnienie w środowisku akademickim.

Po zalogowaniu na naszej stronie i aktywacji konta przez pracownika Biura Karier mają Państwo możliwość samodzielnego zamieszczania aktualnych ofert na naszym portalu oraz wyszukania wg kompetencji osób którymi mogą być Państwo zainteresowani.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kształcenia na poszczególnych stronach oraz do zapoznania się z przewodnikiem o Akademii Morskiej, który przybliży Państwu kierunki kształcenia na naszej uczelni.

Zapraszamy do współpracy

zespół Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: