Nasi pracodawcy


Firma Hersta została założona w 1989 roku. Początki jej działalności związane były z prostym przetwarzaniem kartonu i papieru pakowego. Wraz z rozwojem rynku i zdobywaną wiedzą nastąpiło ukierunkowanie profilu produkcji, a co za tym idzie,określony został kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Na dzień dzisiejszy firma posiada trzy wysoko wyspecjalizowane działy produkcyjne: - druku offsetowego,...

ABC-Czepczyński to prężnie rozwijająca się firma działająca od 20 lat w branży spedycyjnej w 10 województwach Polski, organizująca transport na terenie całej Europy. Swoim Klientom gwarantujemy wysoką jakość obsługi, natomiast Pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w zgranym i przyjaznym zespole. Sukces firmy tworzą nasi Pracownicy, dlatego doceniamy ich pracę i zaangażowanie, wspierając ich...

Serwis oraz instalacja urządzeń nawigacyjnych

Firma, będąca przedstawicielem Alphatron Marine BV na Polskę zajmuje się sprzedażą, serwisem urządzeń oraz projektowaniem okrętowych systemów nawigacyjnych.

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych ...

Firma transportowa z 12letnią działalnością na rynku Europy Zachodniej. Firma posiada ponad 30 ciągników wykonując transport chłodniczy.

Animex Foods jest największym w Polsce producentem produktów mięsnych i częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej. Stale inwestuje w najnowsze technologie oraz rozwój, którego najcenniejszym kapitałem są ludzie. Na rynku dodatkowo jest rozpoznawalny dzięki takim markom, jak: Krakus, Morliny, Berlinki, Morlinki, Yano czy Mazury.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Arriva jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym około 54.500 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy. Grupa Arriva to jedna z największych grup świadczących usługi transportowe w zakresie przewozów kolejowych, autobusowych, autokarowych, usług autobusów wodn...

Praca dla największego dostawcy innowacyjnych rozwiązań z branży IT to główne zadanie Arvato w Szczecinie. Skupiamy się na wielojęzycznej obsłudze klienta poprzez linię telefoniczną, obsługę e-maili, chatów oraz wsparcie techniczne. Dziennie, ponad 300 konsultantów używając 14 języków gwarantuje obsługę klienta na jak najwyższym poziomie.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: