Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Nasi pracodawcy


ABC-Czepczyński to prężnie rozwijająca się firma działająca od 20 lat w branży spedycyjnej w 10 województwach Polski, organizująca transport na terenie całej Europy. Swoim Klientom gwarantujemy wysoką jakość obsługi, natomiast Pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w zgranym i przyjaznym zespole. Sukces firmy tworzą nasi Pracownicy, dlatego doceniamy ich pracę i zaangażowanie, wspierając ich...

Firma, będąca przedstawicielem Alphatron Marine BV na Polskę zajmuje się sprzedażą, serwisem urządzeń oraz projektowaniem okrętowych systemów nawigacyjnych.

Firma transportowa z 12letnią działalnością na rynku Europy Zachodniej. Firma posiada ponad 30 ciągników wykonując transport chłodniczy.

Animex Foods jest największym w Polsce producentem produktów mięsnych i częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej. Stale inwestuje w najnowsze technologie oraz rozwój, którego najcenniejszym kapitałem są ludzie. Na rynku dodatkowo jest rozpoznawalny dzięki takim markom, jak: Krakus, Morliny, Berlinki, Morlinki, Yano czy Mazury.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Arriva jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych, zatrudniającym około 54.500 pracowników i prowadzącym działalność w 14 krajach Europy. Grupa Arriva to jedna z największych grup świadczących usługi transportowe w zakresie przewozów kolejowych, autobusowych, autokarowych, usług autobusów wodn...

Praca dla największego dostawcy innowacyjnych rozwiązań z branży IT to główne zadanie Arvato w Szczecinie. Skupiamy się na wielojęzycznej obsłudze klienta poprzez linię telefoniczną, obsługę e-maili, chatów oraz wsparcie techniczne. Dziennie, ponad 300 konsultantów używając 14 języków gwarantuje obsługę klienta na jak najwyższym poziomie.

Arviem AG - gegründet in 2008 mit Sitz in Baar (Schweiz) - ist ein international operierendes und schnell wachsendes Unternehmen mit einer innovativen, kreativen und aufgeschlossenen Startup-Attitüde. Als Dienstleistungsunternehmen bieten wir Echtzeit-Frachtgutüberwachnung und erhöhen Sichtbarkeit im weltweiten Handel.

ASTOR od 30 lat zmienia polski przemysł podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robimy to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło nam zostać liderem w zakresie standardu obsługi Klientów w naszej branży. W 2013 roku w badaniu Great Place to Work zostaliśmy 3-cim najlepszym miejscem pracy w Polsce. Posiadamy oddziały w całej Polsce....

Atak Logistik Sp. z o.o. została założona w maju 2011 roku. Spółka powstała na bazie doświadczenia, które od ponad 10 lat zdobywaliśmy pracując dla renomowanych firm i operatorów branży logistycznej. Nasza wiedza, wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie pozwalają na organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają ...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: