Inne

Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS. To możliwość zawalczenia o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce.

Czytaj więcej...
Konkurs Przystanek Sukces 2015

Napisz biznesplan – zdobądź nagrodę – zostań swoim szefem!

Czytaj więcej...
Jesteś Ygrekiem? Pokaż, że nie jesteś leniem i weź udział w konkursie

Rusza ogólnopolski konkurs realizowany w ramach kampanii świadomościowej #jestemYgrekiem. nie jestem leniem. przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy BFS Group.

Czytaj więcej...
Tu mieszkam, tu zmieniam - konkurs grantowy

Bank Zachodni WBK zaprasza do udziału w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach którego zostanie sfinansowanych aż 305 pomysłów lokalnych społeczności. W puli nagród jest łącznie kwota 1,5 miliona złotych!

Czytaj więcej...
Konkurs o Nagrodę ABB

Nie siedź z założonymi rękami, zgłoś się do Konkursu o Nagrodę ABB.

Czytaj więcej...
Konkurs dla studentów marki Żywiec

Marka Żywiec organizuje dla studentów wyjątkowy konkurs filmowy - Żywiecka Kronika Filmowa

Czytaj więcej...
Konkurs na biznesplan

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Miasta Szczecin zaprasza do udziału w konkursie na biznesplan pt. „Przystanek SUKCES – biznes w Szczecinie się opłaca!" (nagrody o łącznej wartości ok. 30.000 zł)

Czytaj więcej...
Konkurs filmowy „Moja pierwsza praca”

Ruszył konkurs filmowy „Moja pierwsza praca”. Udział w nim może wziąć każdy, kto nakręci filmik o długości od 30 sekund do 15 minut o tematyce dotyczącej szeroko rozumianego przestrzegania prawa pracy. Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej...

Marka Żywiec organizuje dla studentów wyjątkowy konkurs stażowy - Angaż Żywca!

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: