Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

CV

Jak napisać perfekcyjne CV po angielsku?

Jeśli aplikujesz do miejsca gdzie angielski jest językiem firmowym albo ubiegasz się o pracę za granicą, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Czytaj więcej...

CV Writing Guide

05-10-18

How To Write an Effective CV?

Czytaj więcej...

Aplikacja morska

05-11-15

Aplikacja morska

Czytaj więcej...

Przeczytałeś masę poradników dostępnych w internecie i nadal nie wiesz, jak zabrać się do stworzenia tego dokumentu? Poniżej znajdziesz kilka prawdziwych wskazówek, do których warto się zastosować przy tworzeniu CV.

Czytaj więcej...

E-portfolio

09-04-14

Wybierasz się do pracy za granicą? Skorzystaj z E-portfolio, portalu internetowego ułatwiającego dokumentowanie swoich dokonań i nawiązywanie znajomości.

Czytaj więcej...

CV

09-04-14
CV

Curriculum vitae (łac.- przebieg życia), w skrócie CV lub resume, to krótki życiorys o charakterze zawodowym, mający zainteresować pracodawcę Twoją osobą i spowodować zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. W ostatnich latach, na wzór krajów zachodnich, CV wyparło tradycyjne, opisowe życiorysy.

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: