CV

Wskazówki dotyczące CV

Jak napisać CV, które wyróżni się ze stosu innych życiorysów? Chciałbyś wiedzieć, na które elementy rekruterzy zwracają największą uwagę i jak wygląda profesjonalny wzór CV?

Czytaj więcej...

Zdjęcia do CV

31-01-20
Zdjęcia do CV

Generator zdjęć do CV umożliwia bezpłatne i łatwe wykonanie zdjęcia do CV. Wjdź na stronę https://passport-photo.online/pl wybierz "Zdjęcie do CV" i wykonaj samodzielnie fotografię przy pomocy telefonu. Aplikacja wykadruje twarz i wybieli tło za Ciebie. Profesjonalne zdjęcie do CV, które wykonasz s

Czytaj więcej...
Jak napisać perfekcyjne CV po angielsku?

Jeśli aplikujesz do miejsca gdzie angielski jest językiem firmowym albo ubiegasz się o pracę za granicą, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Czytaj więcej...

CV Writing Guide

05-10-18

How To Write an Effective CV?

Czytaj więcej...

Aplikacja morska

05-11-15

Aplikacja morska

Czytaj więcej...

Przeczytałeś masę poradników dostępnych w internecie i nadal nie wiesz, jak zabrać się do stworzenia tego dokumentu? Poniżej znajdziesz kilka prawdziwych wskazówek, do których warto się zastosować przy tworzeniu CV.

Czytaj więcej...

E-portfolio

09-04-14

Wybierasz się do pracy za granicą? Skorzystaj z E-portfolio, portalu internetowego ułatwiającego dokumentowanie swoich dokonań i nawiązywanie znajomości.

Czytaj więcej...

CV

09-04-14
CV

Curriculum vitae (łac.- przebieg życia), w skrócie CV lub resume, to krótki życiorys o charakterze zawodowym, mający zainteresować pracodawcę Twoją osobą i spowodować zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. W ostatnich latach, na wzór krajów zachodnich, CV wyparło tradycyjne, opisowe życiorysy.

Czytaj więcej...
  • [1]

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: