Nabór do IV edycji programu szkoleniowego I LOVE POLAND

15.03.2022

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich zainteresowanych żeglarzy do wzięcia udziału w IV edycji programu szkoleniowego I Love Poland.

Ambasador Kariery UE edycja 2022/2023

15.03.2022

Ambasadorzy Kariery UE to program w ramach którego studenci wybrani na ambasadorów UE w ramach uczelni partnerskich promują możliwości pracy w instytucjach Unii Europejskiej.

Fabryka Młodych Talentów!

23.02.2022

Faurecia Gorzów S.A. rozpoczyna nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Fabryki Młodych Talentów!

Dołącz do Embedded Academy!

14.02.2022

Marzysz o rozpoczęciu kariery w międzynarodowej firmie IT? Posiadasz podstawowy poziom Linux i C++? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu Linux i C++ od najlepszych ekspertów GlobalLogic? Pragniesz mieć wpływ na rozwój samochodów przyszłości?

Webinar: „Talent UP ”,

08.02.2022

Podczas spotkania online na platformie ZOOM, które rozpocznie się 15 lutego 2022 o godz. 10:00, poruszone zostaną tematy związane z poszukiwaniem talentów.

OFERTA PRAKTYK - DB Schenker Biuro Frachtu Oceanicznego Szczecin

04.02.2022

Gwarantowane miejsce w biurze do wykonywania pracy zgodne z wymogami BHP, cały sprzęt IT potrzebny do wykonywania pracy, szkolenia wprowadzające, miłą atmosferę. Oczekiwania: chęci do nauki i zaangażowanie.