Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

Konsultacje CV w Biurze Karier

Wały Chrobrego, pokój 34

Czytaj więcej...

Graduate programmes at Kerry are now accepting applications..

Czytaj więcej...
Amazon EU presents: Women in Logistics Poland

Have you ever been curious about the world of Amazon? Ever wondered if it could be a place for you? Do you want to learn more about one of the most customer-obsessed organization in the world? Then look no further! We are inviting you to explore and learn more Amazon Operations ...

Czytaj więcej...
Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup.

Czytaj więcej...
Zostań lokalnym Herosem!

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to lokalni herosi! Dlaczego? Bo to oni dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmieniają historie rodzin i dzieci w potrzebie. Dołącz do nich! Tu i teraz może być lepsze dzięki Tobie!

Czytaj więcej...
III Konferencja Akademickich Biur Karier

III Konferencja Akademickich Biur Karier

Czytaj więcej...
Wymiany młodzieży

oferta Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Czytaj więcej...

Serwis mojestypendium.pl

Czytaj więcej...
Program stypendialny i mentoringowy dla studentek

Od 8 marca trwa nabór do kolejnych edycji programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn oraz programu mentoringowego (dla informatyczek i dziewczyn z kierunków około informatycznych) - IT for SHE.

Czytaj więcej...
Akademia testowania

Firma GRYFTEC jeden z liderów polskich firm zajmujących się systemami wbudowanymi zaprasza na bezpłatne szkolenie podstaw testowania, którego głównym celem będzie poszerzenie twojej wiedzy i tym samym zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z obszaru testowania.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: