Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

Targi Pracy 2018 - zapraszamy Pracodawców do udziału

wtorek 20.11.2018 godz. 10-14 WIET, ul. Szczerbcowa 4

Czytaj więcej...

Targi Pracodawców to cykliczne wydarzenie skierowane do osób planujących zmianę pracy oraz do młodych ludzi dopiero wkraczających na rynek pracy.

Czytaj więcej...

Graduate programmes at Kerry are now accepting applications..

Czytaj więcej...
Amazon EU presents: Women in Logistics Poland

Have you ever been curious about the world of Amazon? Ever wondered if it could be a place for you? Do you want to learn more about one of the most customer-obsessed organization in the world? Then look no further! We are inviting you to explore and learn more Amazon Operations ...

Czytaj więcej...
Ambasador Marki Grupa Azoty

II edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Czytaj więcej...
Map_IT! Mapping Hackathon

Zapraszamy do udziału w konkursie Map_IT! Mapping Hackathon, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018 w Krakowie.

Czytaj więcej...
Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup.

Czytaj więcej...
Zostań lokalnym Herosem!

Wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI to lokalni herosi! Dlaczego? Bo to oni dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmieniają historie rodzin i dzieci w potrzebie. Dołącz do nich! Tu i teraz może być lepsze dzięki Tobie!

Czytaj więcej...
III Konferencja Akademickich Biur Karier

III Konferencja Akademickich Biur Karier

Czytaj więcej...
Wymiany młodzieży

oferta Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: