Aktualności

Stypendia w Niemczech dla Studentów i Doktorantów z Polski

GFPS-Polska Stowarzyszenie Naukowo-Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej ogłasza rekrutację na stypendia w Niemczech dla Studentów i Doktorantów z Polski w semestrze letnim 2021 (marzec-lipiec 2021)

Czytaj więcej...
AIESEC - największa studencka organizacja na świecie.

Od ponad 40 lat w Szczecinie działa Komitet Lokalny AIESEC - największej studenckiej organizacji na świecie. Nasze aktywności opierają się na wymianach międzynarodowych organizowanych w ramach projektów wolontariackich. Naszym głównym celem jest rozwinięcie cech liderskich w każdym młodym człowieku

Czytaj więcej...
"Zawód YouTuber"

WUP ma dla Was nową ofertę warsztatu, który zostanie zrealizowany w formie webinaru: "Zawód YouTuber"

Czytaj więcej...
Praca w języku obcym – sprawdź Wrocław

Zastanawiasz się nad pracą w języku obcym? To świetna okazja, aby udoskonalić swoje umiejętności lingwistyczne. Przekonaj się, jak wiele firm działających na terenie Wrocławia proponuje ciekawe możliwości rozwoju.

Czytaj więcej...
Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

Czytaj więcej...
#TylkoNaLegalu. Stypendium za kreatywność!

Wypromuj hasło #TylkoNaLegalu.

Czytaj więcej...
LETNIA SZKOŁA GIEŁDOWA GO4POLAND

Tygodniowy wyjazd, intensywny program szkoleniowo- warsztatowy dedykowany 25 Laureatom Programu Go4Poland – Wybierz Polskę!

Czytaj więcej...

Gra o Karierę

15-05-20
Gra o Karierę

25-29 maja 2020-Biura Karier dla Ciebie! Do Waszej dyspozycji będą szkolenia,warsztaty i konsultacje z doradcami Akademickich Biur Karier w całej Polsce. Korzystajcie‼️

Czytaj więcej...
Konkurs CloudNine

Konkurs CloudNine jest skierowany do młodych, ambitnych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z obszarem SCM & Industry 4.0.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: