Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

łączna liczba wolnych stanowisk służbowych - 4 etaty

Czytaj więcej...
Zostań częścią opowieści Baltic Stories – wolontariat na Litwie

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego i Biuro Turystyki Urzędu Marszałkowskiego WZ zapraszają na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wolontariatem na Litwie w maju.

Czytaj więcej...

Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych...

Czytaj więcej...
Studentko! Weź udział w programie "Inżynierki 4.0"

Weź udział w programie "Inżynierki 4.0" wspieranym przez MPiT, Siemens i Perspektywy i wygraj wyjazd na największe targi przemysłowe świata!

Czytaj więcej...

CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk.

Czytaj więcej...
P&G Women Engineering Days

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Days w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanych przez firmę Procter & Gamble.

Czytaj więcej...
Staż w Londynie albo Waszyngtonie? Polscy studenci z szansą na obłędny staż!

Z początkiem stycznia Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF) rozpoczęło rekrutację do 4. edycji programu stażowego dla najzdolniejszych polskich studentów w biurach przedstawicieli władzy ustawodawczej w Londynie i Waszyngtonie.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na kierunku finansowanym z UE

Czytaj więcej...

Praca w MGMiŻŚ

09-01-19

Przypominamy o możliwości aplikowania na wolne stanowiska pracy w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Czytaj więcej...
Konsultacje CV w Biurze Karier

Wały Chrobrego, pokój 34

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: