Aktualności

Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

Czytaj więcej...
#TylkoNaLegalu. Stypendium za kreatywność!

Wypromuj hasło #TylkoNaLegalu.

Czytaj więcej...
LETNIA SZKOŁA GIEŁDOWA GO4POLAND

Tygodniowy wyjazd, intensywny program szkoleniowo- warsztatowy dedykowany 25 Laureatom Programu Go4Poland – Wybierz Polskę!

Czytaj więcej...

Gra o Karierę

15-05-20
Gra o Karierę

25-29 maja 2020-Biura Karier dla Ciebie! Do Waszej dyspozycji będą szkolenia,warsztaty i konsultacje z doradcami Akademickich Biur Karier w całej Polsce. Korzystajcie‼️

Czytaj więcej...
Konkurs CloudNine

Konkurs CloudNine jest skierowany do młodych, ambitnych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z obszarem SCM & Industry 4.0.

Czytaj więcej...
Stypendia, staże i konkursy w czasie pandemii.

MojeStypendium.pl - baza ofert i baza wiedzy!

Czytaj więcej...
WORK-LIFE BALANCE I HOME OFFICE – JAK ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ?

Miejsce pracy, stałe godziny, czy przerwy w pracy – to jedne z głównych elementów stworzenia odpowiedniego środowiska pracy zdalnej.

Czytaj więcej...

Poradnik dotyczący zdalnego udziału w aktywnych rekrutacjach

Czytaj więcej...

Szukasz nietypowych możliwości rozwoju? Jesteś otwarty/-ta na międzynarodową ścieżkę kariery? Czujesz, że mógłbyś/mogłabyś dołożyć cegiełkę do budowania odpowiedzialnego biznesu?

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: