Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

portal www..fachkraefteportal-brandenburg.de/pl/witamy-center.html

Czytaj więcej...

Program mający na celu wzrost współpracy przemysłowej i lepsze zrozumienie między Japonią a Unią Europejską.

Czytaj więcej...
Tydzień Aktywności - 10 dni pełnych wrażeń!

Działając wspólnie osiągamy więcej niż w pojedynkę. Szósta edycja Tygodnia Aktywności to jeszcze więcej propozycji i pomysłów na aktywność.

Czytaj więcej...
Mobica zaprasza w Szczecinie na Drzwi Otwarte

Szczeciński oddział brytyjskiej firmy informatycznej Mobica, który w czerwcu świętował swoje pierwsze urodziny, nieustannie otwiera drzwi do kariery młodym programistom...

Czytaj więcej...
Konferencja „Od zera do milionera”

Akademia Osiągnięć i Klub Rozwoju Osobistego WWW.RO-PARTNERS.PL zaprasza na konferencję „Od zera do milionera”

Czytaj więcej...
Projekt „DWA WYMAZY & DO BAZY”

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji projektu studenckiego „DWA WYMAZY & DO BAZY”, który odbędzie się w I semestrze roku akademickiego 2014/2015. „DWA WYMAZY & DO BAZY” to projekt rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych wśród społeczności akademickich...

Czytaj więcej...
Trwa rekrutacja do AIESEC Szczecin

Future Leaders to program rozwoju osobistego, który daje szczecińskim studentom szansę na zdobycie różnorodnego doświadczenia, rozwija umiejętności przywódcze, przedsiębiorczość i wiele innych cechy wymaganych przez pracodawców na dzisiejszym rynku pracy.

Czytaj więcej...
Ruszyła rekrutacja do III edycji Lidera Zachodniopomorskiego

Rusza III edycja Lidera Zachodniopomorskiego, autorskiego programu rozwijania kompetencji społecznych stworzonego specjalnie dla młodzieży z woj. zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej...

Najbliższa sobota to ważna data dla większości przedstawicieli branży IT. 13 września na całym świecie swoje święto obchodzić będą wszyscy programiści, dzięki którym miliony ludzi mogą korzystać z komputerów, urządzeń mobilnych, Internetu i innych dobrodziejstw cyfrowych.

Czytaj więcej...
Warsztatowe piątki 2014 – edycja jesienna

Wakacje zbliżają się do końca, a my już planujemy kolejną, jesienną edycję warsztatowych piątków.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: