Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

Ruszyła rekrutacja do III edycji Lidera Zachodniopomorskiego

Rusza III edycja Lidera Zachodniopomorskiego, autorskiego programu rozwijania kompetencji społecznych stworzonego specjalnie dla młodzieży z woj. zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej...

Najbliższa sobota to ważna data dla większości przedstawicieli branży IT. 13 września na całym świecie swoje święto obchodzić będą wszyscy programiści, dzięki którym miliony ludzi mogą korzystać z komputerów, urządzeń mobilnych, Internetu i innych dobrodziejstw cyfrowych.

Czytaj więcej...
Warsztatowe piątki 2014 – edycja jesienna

Wakacje zbliżają się do końca, a my już planujemy kolejną, jesienną edycję warsztatowych piątków.

Czytaj więcej...
Konferencja programistyczna DevDay 2014

Ruszyła rejestracja na DevDay 2014- wyjątkowe spotkania pasjonatów programowania z udziałem światowej sławy autorytetów z branży informatycznej.

Czytaj więcej...
Pomaganie nie boli

Zostań tutorem - wolontariuszem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Szczecinie...

Czytaj więcej...
Debata nt gospodarki morskiej 11 czerwca od 12:00 do 14:00

Koło Naukowe Logistyki i Transportu zaprasza do uczestnictwa w debacie podczas 2. Międzynarodowego Kongresu Morskiego Młodych 11 czerwca(środa), g. 12:00 - 14:00, uczestnictwo w DEBACIE bezpłatne !

Czytaj więcej...
Ranking Polish trendence Graduate Barometer 2014

Studenci, biorący udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2014, wybrali najlepszych pracodawców, a także wypowiedzieli się na tematy związane z edukacją i karierą zawodową. Jakie czynniki są dla nich ważne przy wyborze pracodawcy? Jakiego oczekują wynagrodzenia?

Czytaj więcej...
Ankieta nt. akademików

Studenckie Koło Naukowe Innowatora „Ordo ex Chao” zwraca się z prośbą do studentów AM o wypełnienie anonimowej ankiety na temat akademików. Ankieta ma na celu ocenę możliwości zmniejszenia zużycia energii elektrycznej oraz podniesienia standardów życia w akademikach.

Czytaj więcej...
Warsztaty programowania Rails Girls

Rails Girls Szczecin to bezpłatne dwudniowe warsztaty programowania, których uczestniczki przy wsparciu mentorów krok po kroku uczą się tworzyć aplikacje internetowe.

Czytaj więcej...
BUSOLE BIZNESU 2013 wręczone!

Piotr Krzystek prezydent Szczecina, podczas uroczystej gali wręczył Nagrody Gospodarcze BUSOLE BIZNESU i Wyróżnienia za 2013 rok.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: