Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

Pożyczka Globalna dla "Przedsiębiorczości Akademickiej"

ProgramPożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej w ramach Inicjatywy Jeremie, kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz pracowników naukowych.

Czytaj więcej...
Badanie ankietowe

Badanie ankietowe jest przeprowadzane przez firmę DGS Poland Sp. z o. o. oraz DGS Business Services Sp. z o. o.

Czytaj więcej...
Zwolnieni z Teorii - działaj dla innych, ucz się dla siebie

Zrób projekt społeczny i ucz się w praktyce zarządzania, komunikacji i przywództwa. Zdobywaj certyfikaty za kursy tworzone z Google, Coca-Cola, Project Management Institute R.E.P. czy Y-Combinator.

Czytaj więcej...

Spis firm, które uczestniczyły w Targach SMM 2016 w Hamburgu

Czytaj więcej...
PROJEKTOR - wolontariat studencki

Zapraszamy wszystkich studentów do przeżycia z nami przygody życia! W ramach naszego ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki" proponujemy Ci wyjazd na projekt wakacyjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Was miejscu w Polsce.

Czytaj więcej...
Program mentoringowo-stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Czytaj więcej...
Projekty edukacyjne w Anglii i Niemczech

ASF to niemiecka organizacja, która od ponad 50 lat realizuje międzynarodowy program wolontariatu. Od 2009 roku ASF ma swoje przedstawicielstwo w Polsce. W ramach tego programu polscy wolontariusze mogą pracować w projektach w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Czytaj więcej...

EVS w Finlandii

17-03-16

Pracuj z młodzieżą w klubach sportowych, na kampusach albo w szkole, zamieszkaj na kilka miesięcy w mieście Äänekoski i zacznij naukę Fińskiego!

Czytaj więcej...
„Grasz o staż 2016”- nowa formuła

„Grasz o staż 2016" jest platformą, poprzez którą studenci mogą aplikować na staże, ale przede wszystkim jest wsparciem studentów w rozwoju kariery zawodowej, skutecznym „łącznikiem" z najlepszymi pracodawcami.

Czytaj więcej...
Sympozjum Młodzi, Technika, Przemysł

Sympozjum Młodzi, Technika, Przemysł to ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez młodych.. dla młodych.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: