Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Aktualności

PROJEKTOR - wolontariat studencki

Zapraszamy wszystkich studentów do przeżycia z nami przygody życia! W ramach naszego ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki" proponujemy Ci wyjazd na projekt wakacyjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Was miejscu w Polsce.

Czytaj więcej...
Program mentoringowo-stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn"

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Czytaj więcej...
Projekty edukacyjne w Anglii i Niemczech

ASF to niemiecka organizacja, która od ponad 50 lat realizuje międzynarodowy program wolontariatu. Od 2009 roku ASF ma swoje przedstawicielstwo w Polsce. W ramach tego programu polscy wolontariusze mogą pracować w projektach w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Czytaj więcej...

EVS w Finlandii

17-03-16

Pracuj z młodzieżą w klubach sportowych, na kampusach albo w szkole, zamieszkaj na kilka miesięcy w mieście Äänekoski i zacznij naukę Fińskiego!

Czytaj więcej...
„Grasz o staż 2016”- nowa formuła

„Grasz o staż 2016" jest platformą, poprzez którą studenci mogą aplikować na staże, ale przede wszystkim jest wsparciem studentów w rozwoju kariery zawodowej, skutecznym „łącznikiem" z najlepszymi pracodawcami.

Czytaj więcej...
Sympozjum Młodzi, Technika, Przemysł

Sympozjum Młodzi, Technika, Przemysł to ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez młodych.. dla młodych.

Czytaj więcej...
Zostań wolontariuszem TuDu!

Masz wolną godzinę lub godzin kilka w tygodniu i chcesz zaangażować się w ciekawą akcję społeczną za pośrednictwem Internetu? Zostań wolontariuszem/wolontariuszką TuDu!

Czytaj więcej...
Globalny program absolwencki w firmie ABB – ruszyła rekrutacja!

Już teraz można zgłaszać chęć udziału w kolejnej edycji Global Trainee for Information Systems. Podejmij wyzwanie i weź udział w wyjątkowym programie dla absolwentów!

Czytaj więcej...
Jesteśmy na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich serdecznie do polubienia naszej strony Facebook'owej!

Czytaj więcej...
100 płatnych staży u najlepszych pracodawców

Program Kariera to płatne staże w znanych firmach dla studentów i absolwentów poniżej 30 roku życia.

Czytaj więcej...

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: