AIESEC - największa studencka organizacja na świecie.

Data aktualności: 14-09-2020

AIESEC - największa studencka organizacja na świecie.
Studiujesz, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje?
Chciałbyś zdobyć praktyczne doświadczenie w międzynarodowym środowisku?
Marzysz o działalności na rzecz poprawy jakości życia innych osób?
A może po prostu chcesz płynnie posługiwać się językiem angielskim poznająć przy tym ludzi z całego świata?
Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś. Od ponad 40 lat w Szczecinie działa Komitet Lokalny AIESEC - największej studenckiej organizacji na świecie. Nasze aktywności opierają się na wymianach międzynarodowych organizowanych w ramach projektów wolontariackich. Naszym głównym celem jest rozwinięcie cech liderskich w każdym młodym człowieku, bo właśnie młodzi to klucz do lepszej przyszłości.
AIESEC jako jedna z pierwszych organizacji podjął się realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, dzięki czemu nasi wolontariusze przyczyniają się do poprawy jakości edukacji, zawierania partnerstw czy uświadamiania o równości płci. W szczecińskim Lokalnym Komitecie możesz rozwinąć się w wielu dziedzinach - od marketingu i sprzedaży przez zarządzanie zespołem po logistykę związaną z projektami wolontariackimi.
Będąc członkiem naszej organizacji zdobędziesz kontakty na całym świecie, w tym przyjaźnie na długie lata, i z pewnością polepszysz zarówno swoją znajomość języka angielskiego, jak i kompetencje interpersonalne. Jeśli aspirujesz do zajmowania wysokiego stanowiska w firmie, w AIESEC zdobędziesz potrzebne wpisy do CV i praktyczne umiejętności zarządzania zespołem. A nawet gdy po prostu chcesz powiększyć grono swoich znajomych i doświadczyć najlepszej rzeczy, jaka może się przytrafić młodemu człowiekowi, to wciąż AIESEC to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Przekonaj się sam i aplikuj na aiesec.pl/rekrutacja.
Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: