Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem

Data aktualności: 08-07-2020

Zrób kolejny krok w karierze z Nowym Europassem

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

Narzędzia i informacje udostępnione na platformie stworzonej przez Komisję Europejską pomogą wszystkim użytkownikom lepiej zarządzać edukacją i karierą.

Użytkownicy nowej platformy mogą utworzyć bezpłatny profil, wygenerować CV lub list motywacyjny w wybranym formacie, a całość zachować w bibliotece dokumentów. Na platformie dostępne są również ciekawe propozycje ofert pracy kursów, które system automatycznie dostosowuje do umiejętności i zainteresowań wskazanych w profilu użytkownika. Nowy Europass wprowadza jednocześnie możliwość wykorzystania cyfrowych poświadczeń (ang. digital credentials) tj. narzędzi cyfrowego opisu i walidacji efektów nauczania, uprawnień zawodowych i kwalifikacji.

Wszystkie informacje i funkcjonalności na platformie Europass dostępne są bezpłatnie w 29 językach.

Na bieżąco, za pośrednictwem mediów społecznościowych Facebook i Twitter można śledzić posty publikowane przez poszczególne Krajowe Centra Europass w Europie. Zapraszamy do śledzenia i polubienia wpisów na FB Europass Polska

 

Tymczasem już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią krótkiej prezentacji poświęconej Nowemu Europass

 Nowy Europass

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: