LETNIA SZKOŁA GIEŁDOWA GO4POLAND

Data aktualności: 04-06-2020

LETNIA SZKOŁA GIEŁDOWA GO4POLAND

Tygodniowy wyjazd, intensywny program szkoleniowo- warsztatowy dedykowany 25 Laureatom Programu Go4Poland – Wybierz Polskę!

  • 7 dni intensywnego programu
  • warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady, rozmowy z ekspertami, networking
  • kontakt z wybitnymi specjalistami i ekspertami m.in. z zakresu rynku kapitałowego,
    innowacji, startupów i NewConnect oraz biznesu reprezentowanego przez Partnerów
  • Partnerem Merytorycznym Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland jest CFA Society Poland.
  • Partnerem Strategicznym Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland jest PKN ORLEN

 

Co zrobić, by wziąć udział?

Letni Szkoła Giełdowa Go4Poland dedykowana jest Laureatom Programu.

  • Jesteś Laureatem?

Zaloguj się na swoje konto na portalu https://www.go4poland.pl/ i wypełnij formularz rejestracyjny dotyczący udziału w Letniej Szkole Giełdowej.

  • Nie jesteś jeszcze Laureatem Go4Poland?

Jeśli jesteś Polakiem, masz nie więcej niż 26 lat, studiujesz za granicą (również w ramach Programu Erasmus), znasz biegle język angielski – wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu: https://www.go4poland.pl/zarejestruj i podczas zgłoszenia zaznaczysz również chęć udziału w kursie Letniej Szkoły Giełdowej.

Program „Go4Poland – Wybierz Polskę” to wiele korzyści! Jego celem jest zachęcanie Polaków studiujących za granicą do planowania ścieżki kariery w polskich i międzynarodowych firmach oraz instytucjach publicznych działających na terenie Polski. Fundacja GPW współpracuje w tym zakresie ze środowiskiem biznesu i administracji. Realizacji misji Programu służą takie narzędzia jak: letnie staże, warsztaty, czy mentoring. Partnerzy oraz Laureaci Programu co roku są uczestnikami konferencji „Twoja kariera – kierunek Polska”, która odbywa się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 7 CZERWCA!

Więcej informacji o Programie: https://www.go4poland.pl/

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: