Pracodawcy trzeba się pokazać - dobrze jest zacząć już na studiach

Data aktualności: 05-07-2019

Pracodawcy trzeba się pokazać - dobrze jest zacząć już na studiach

W dzisiejszej dobie mediów społecznościowych i łatwego "zaglądania" do cudzego życia pracodawcy mają ułatwione zadanie, gdy chcą dowiedzieć się więcej o danym kandydacie - wystarczy, że zerkną na Facebooka czy Instagram. O profile w mediach społecznościowych warto zadbać już na studiach.

Na Twojego Facebooka zaglądają rekruterzy, więc lepiej się pilnować. W końcu wszyscy mamy znajomych, którzy udostępniają zdjęcia wywołujące lekki uśmiech albo, co gorsza, zażenowanie, a nikt z nas nie chce być oceniany podobnie. Jak temu przeciwdziałać? Można chociażby zacząć od audytu swoich mediów społecznościowych.

Co dokładnie trzeba zrobić w ramach takiego audytu? Na co zwracają uwagę rekruterzy, gdy oglądają profile kandydatów? Czym jest zasada 3xR? O tym wszystkim dowiesz się z artykułu „Budowanie marki osobistej na studiach” w Poradniku Praca.pl.

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: