Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Branżowe Targi Pracodawców- przemysł, logistyka, transport, produkcja

Data aktualności: 04-03-2019

Branżowe Targi Pracodawców- przemysł, logistyka, transport, produkcja

BRANŻOWE TARGI PRACODAWCÓW – PRZEMYSŁ, LOGISTYKA, TRANSPORT, PRODUKCJA

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na Branżowe Targi Pracodawców. Wydarzanie odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w godz. 10-17 w hotelu Novotel zlokalizowanym w samym centrum Szczecina. Wstęp jest bezpłatny!

Po raz pierwszy Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego organizuje targi w wyjątkowej, specjalistycznej formule. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie zachodniopomorskich przedsiębiorców szukających zarówno osób z doświadczeniem zawodowym, jak i chętnych do przyuczenia, odbycia praktyk lub stażu. Wydarzenie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów z przedstawicielami firm z sektora: przemysłu, logistyki, transportu, produkcji. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują zmiany w życiu zawodowym.

Informacje na temat wydarzenia i wystawców znajdują się na stronie www.targipracodawcow.pl lub pod numerem telefonu: 91 444-47-88.

 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: