Rusza 6. Edycja CEO for One Month

Data aktualności: 11-02-2019

CEO for One Month to program kierowany do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w globalnych firmach, a ich ambicje sięgają najwyższych stanowisk. Aplikacje można przesyłać do 16 kwietnia, rejestrując się na stronie:https://www.ceofor1month.com/ceo-for-one-month/?fbclid=IwAR03_-DrXanMbuFwQ0U3H4QgG6wm61pWi3P2kZ5t4ogztmIcgudDiDbix9A

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wicha, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja.

- Nie ma w Polsce drugiej firmy, która dawałaby ludziom na samym początku kariery takiej możliwości – mówi Anna Wicha, Dyrektor Generalny Adecco Poland. – Młody CEO ma realny wpływ na decyzje podejmowane w naszej firmie, uczestniczy w każdym ważnym spotkaniu i przez cały miesiąc ma bezpośredni kontakt ze mną. Otrzymuje również wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do stanowiska – dodaje.

The Adecco Group, które działa w Polsce od 1994 roku, jest światowym liderem dostarczającym kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz przekształcającym świat pracy dzięki talentowi i technologii. Każdego roku The Adecco Group zapewnia pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego dla ponad kilkudziesięciu tysięcy ludzi w Polsce oraz ponad 1 miliona na całym świecie.