Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Program staży w Animex Foods

Data aktualności: 10-01-2019

Program staży w Animex Foods

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym lideremw swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 10 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated. Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy. Będąc częścią globalnej grupy, Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny i wyposażenie zakładów produkcyjnych. Od września 2013 Smithfield Foods, a tym samym także Animex Foods, są częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

Program staży w Animex Foods

  • Programy stażowe składają się z jasno sprecyzowanych planów dotyczących zdobycia przez stażystę określonej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. W ramach programu wszyscy stażyści zostaną zapoznani ze wszystkimi obszarami działania firmy.
  • Staże trwają od 6 do 12 miesięcy.
  • Zatrudnienie realizowane jest w ramach umów o pracę (czas określony).
  • Oferowane wynagrodzenie zgodnie jest ze specyfiką stanowiska, a jego podstawą jest minimalne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Staże odbywają się w jednym miejscu z możliwością zapoznania się z innymi obszarami organizacji.
  • Stażyści po odbytym stażu i ocenie osiągniętych w tym okresie postępów, mogą podjąć stałe zatrudnienie. 
  • Docelowe zatrudnienie po odbyciu stażu

 Kontakt:

Zofia Dobrzyńska

Specjalista ds. Kadr

e-mail: Zofia.Dobrzyńska@animex.pl 

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: