Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Akademia liderek biznesu

Data aktualności: 19-11-2018

Głównym celem projektu Akademii Liderek Biznesu jest kształcenie przyszłych liderek aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach oraz edukacja kobiet i mężczyzn w obszarze równości płci oraz tego, jak korzystać z tego potencjału we współpracy na płaszczyźnie zawodowej.

 

Projekt realizuje swój cel poprzez zapewnienie grupie maksymalnie 30 utalentowanych, polskich studentek, zwanych dalej Stypendystkami, bezpłatnego szkolenia (zwanego dalej „szkoleniem"), realizowanym w czasie 6 weekendów zjazdowych oraz możliwości odbycia co najmniej 2-miesięcznego stażu w podmiotach będących Partnerami Projektu, zwanego dalej Stażem, przez najlepsze uczestniczki projektu.

 

Więcej na stronie: http://paga.org.pl/projekty/akademia-liderek-biznesu/akademia-liderek-biznesu-ii-edycja/regulamin?lang=pl

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: