Fot. Ł. Zakrzewski Fot. B. Fryszkowski Fot. E. Piestrzeniewicz Fot. E. Piestrzeniewicz fot. Michał Bachański

Amazon

Data aktualności: 19-10-2018

Amazon

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w szeroko rozumianej sprzedaży online, a także producent innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo i Alexa.

W Polsce Amazon inwestuje od 2014 roku i otworzył już pięć Centrów Logistyki E-Commerce: w Poznaniu, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina oraz Wrocławiu, gdzie znajdują się dwa obiekty firmy, a także w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku oraz oddział Amazon Web Services w Warszawie. Stałe zatrudnienie w Amazon znalazło już ponad 14 000 osób, które codziennie dbają o to, aby produkty dostępne na stronach firmy zostały dostarczone do klientów.

Amazon oferuje pensje na poziomie górnej granicy zarobków w branży, bardzo atrakcyjne świadczenia pozapłacowe, a także szerokie możliwości rozwoju kariery.

Więcej informacji nt. prowadzonych rekrutacji dostępnych jest na stronie: www.pracujwamazon.pl

Powrót

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych. Dane techniczne zawarte na stronie www.biurokarier.am.szczecin.pl mają wyłacznie informacyjny charakter i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)

Projekt i wykonanie: